3. Specials
  5. ZERO, Op-Art & Minimalisme Special

ZERO, Op-Art & Minimalisme Special

Geometrische vormen, monochrome kleurvlakken en optische illusies: deze Special is gevuld met werken die passen binnen de kunststromingen ZERO, Op-Art en Minimalisme!

Zelf een kunstwerk aanbieden in deze Special?
In deze Special kan zowel origineel werk (schilderijen, tekeningen) als grafiek en driedimensionaal werk worden aangeboden binnen, mits ze binnen het thema van deze Special passen.

Er worden 51 kunstwerken aangeboden binnen deze special

Aftersale items

Willem Hussem - Geometrisch abstracte compositie, zeefdruk (groot, zeldzaam) kopen? Bied vanaf 195!
Willem Hussem - Geometrisch abstracte compositie, zeefdruk (groot, zeldzaam)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorRosser
Jaartal1973
Afmetingen96 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Christiaan Paul Damste - Zero compositie, tekening op papier kopen? Bied vanaf 125!
Christiaan Paul Damste - Zero compositie, tekening op papierTekening / Aquarel
Geplaatst doorRosser
Jaartal1968
Afmetingen50 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Schoonhoven - Formatie, zeefdruk kopen? Bied vanaf 275!
Jan Schoonhoven - Formatie, zeefdrukGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorRosser
Jaartal1987
Afmetingen50 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Rob Scholte - Brieflezend meisje bij het venster, omgekeerd borduurwerk (handgesigneerd) kopen? Bied vanaf 295!
Rob Scholte - Brieflezend meisje bij het venster, omgekeerd borduurwerk (handgesigneerd)Schilderij
Geplaatst doorRosser
Jaartal2009
Afmetingen49 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hans Köhler - Computer Art, zeefdruk kopen? Bied vanaf 60!
Hans Köhler - Computer Art, zeefdrukPrenten & Uitgaves
Geplaatst doorRosser
Jaartal1972
Afmetingen60 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Schoonhoven - Formatie + map en introductietekst kopen? Bied vanaf 350!
Jan Schoonhoven - Formatie + map en introductietekstGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorDabra_art
Jaartal1987
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Rob Scholte - Een vrouw met een kind in een kelderkamer, omgekeerd borduurwerk (gesigneerd) kopen? Bied vanaf 350!
Rob Scholte - Een vrouw met een kind in een kelderkamer, omgekeerd borduurwerk (gesigneerd)Schilderij
Geplaatst doorRosser
Jaartal2007
Afmetingen48 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ronald Abram - Geometrisch abstract, zeefdruk kopen? Bied vanaf 60!
Ronald Abram - Geometrisch abstract, zeefdrukGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorRosser
Jaartal1968
Afmetingen68 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Pino Spagnolo - Donkerbruine postmoderne vaas voor Sicart Milano kopen? Bied vanaf 50!
Pino Spagnolo - Donkerbruine postmoderne vaas voor Sicart MilanoDesign
Geplaatst doorwoerro
Afmetingen29 cm x 10 cm x 10 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Pim Lenos - Olieverf op papier, Abstracte compositie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!
Pim Lenos - Olieverf op papier, Abstracte compositie - IngelijstSchilderij
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal2011
Afmetingen75 cm x 94.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Pim Lenos - Olieverf op papier, Compositie in kleur - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!
Pim Lenos - Olieverf op papier, Compositie in kleur - IngelijstSchilderij
Geplaatst doorVeilingmeester
Afmetingen78.5 cm x 98 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Pim Lenos - Olieverf op doek, Geometrische compositie in rood en zwart (Groot) kopen? Bied vanaf 250!
Pim Lenos - Olieverf op doek, Geometrische compositie in rood en zwart (Groot)Schilderij
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal2016
Afmetingen100 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lejo den Hertog - Geometrisch abstracte compositie, zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!
Lejo den Hertog - Geometrisch abstracte compositie, zeefdrukGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorRosser
Jaartal1973
Afmetingen59 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Schoonhoven - zonder titel kopen? Bied vanaf 925!
Jan Schoonhoven - zonder titelGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKunstbedrijf
Jaartal1988
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Rob Scholte - gemengde techniek: Melkmeisje naar Johannes Vermeer - 2008 kopen? Bied vanaf 475!
Rob Scholte - gemengde techniek: Melkmeisje naar Johannes Vermeer - 2008Schilderij
Geplaatst doorKunstverkoperWestland
Jaartal2007
Afmetingen40.5 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan van Goethem - Zeefdruk, Geometrische compositie kopen? Bied vanaf 15!
Jan van Goethem - Zeefdruk, Geometrische compositieGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorAnnilo
Afmetingen54.5 cm x 74.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
David van de Kop - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 15!
David van de Kop - ZeefdrukGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorAnnilo
Jaartal1970
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Schoonhoven Jr. - reliëf - ‘zonder titel’ - 2020 kopen? Bied vanaf 950!
Jan Schoonhoven Jr. - reliëf - ‘zonder titel’ - 2020Schilderij
Geplaatst doorGalerie Zien
Jaartal2020
Afmetingen30 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Rob Scholte - Made in China, originele collage van viltstiften (prachtig ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 950!
Rob Scholte - Made in China, originele collage van viltstiften (prachtig ingelijst, groot)Schilderij
Geplaatst doorRosser
Jaartal2004
TechniekCollage
Afmetingen87 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
Friedrich Geiler - Farbsiebdruck Geometrische Komposition Handsigniert kopen? Bied vanaf 175!
Friedrich Geiler - Farbsiebdruck Geometrische Komposition HandsigniertGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorkleurrijkekunstfriesland
Verzending Internationaal
Jaartal2002
Afmetingen80 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Heinrich Neuy - Strenge und Spiel, zeefdruk kopen? Bied vanaf 50!
Heinrich Neuy - Strenge und Spiel, zeefdrukGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorRosser
Jaartal1991
Afmetingen28 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan van den Berg - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Jan van den Berg - zonder titelGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKunstbedrijf
Jaartal1988
Afmetingen48 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerChine collé
IngelijstNiet Ingelijst
Christian Megert - zonder titel kopen? Bied vanaf 195!
Christian Megert - zonder titelGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKunstbedrijf
Jaartal1974
Afmetingen71 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Geplaatst doorKunstbedrijf
Jaartal1988
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Arie Brinkman - lot van vier diverse geometrie kopen? Bied vanaf 45!
Arie Brinkman - lot van vier diverse geometrieGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKunstbedrijf
Jaartal1977
Afmetingen20 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Geplaatst doorRosser
Jaartal1987
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jolanda Prinsen - zonder titel kopen? Bied vanaf 15!
Jolanda Prinsen - zonder titelGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKunstbedrijf
Jaartal1980
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Uwe Poth - zonder titel kopen? Bied vanaf 145!
Uwe Poth - zonder titelGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKunstbedrijf
Jaartal1974
Afmetingen73 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Josef Linschinger - Der kategorische Imperativ von Immanuel Kant in Aztec-Code, zeefdruk kopen? Bied vanaf 35!
Josef Linschinger - Der kategorische Imperativ von Immanuel Kant in Aztec-Code, zeefdrukGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorRosser
Jaartal2011
Afmetingen21 cm x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Schoonhoven Jr. - JOH-06-21 Black paper mache painted with acrylic and pigment kopen? Bied vanaf 1925!
Jan Schoonhoven Jr. - JOH-06-21 Black paper mache painted with acrylic and pigmentSchilderij
Geplaatst doorKunstbedrijf
Jaartal2021
Afmetingen95 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Arie Brinkman - lot van zeven diverse geometrie kopen? Bied vanaf 45!
Arie Brinkman - lot van zeven diverse geometrieGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKunstbedrijf
Jaartal1976
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Erik Roos - Alluro kopen? Bied vanaf 55!
Erik Roos - AlluroGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKunstbedrijf
Jaartal1979
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Karl Prantl - zonder titel kopen? Bied vanaf 150!
Karl Prantl - zonder titelGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKunstbedrijf
Jaartal1974
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dick Verdult - 3 x press here kopen? Bied vanaf 45!
Dick Verdult - 3 x press hereGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKunstbedrijf
Jaartal1988
TechniekSjabloondruk
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerChine collé
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Schoonhoven - zonder titel 1988 kopen? Bied vanaf 825!
Jan Schoonhoven - zonder titel 1988Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKunstbedrijf
Jaartal1988
Afmetingen50 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ko Oosterkerk - ets: drie velden - 1986 kopen? Bied vanaf 250!
Ko Oosterkerk - ets: drie velden - 1986Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKiewitKunst
Jaartal1986
TechniekEts
Afmetingen55.5 cm x 55.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jean Pierre Yvaral - Rayonette Violet, zeefdruk (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 150!
Jean Pierre Yvaral - Rayonette Violet, zeefdruk (mooi ingelijst)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorRosser
Afmetingen64 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hans Coumans - Landschap, zeefdruk kopen? Bied vanaf 30!
Hans Coumans - Landschap, zeefdrukGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorRosser
Jaartal1971
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Mark Cohen - Minimalistische architectuur, zeefdruk kopen? Bied vanaf 35!
Mark Cohen - Minimalistische architectuur, zeefdrukGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorRosser
Jaartal2008
Afmetingen26 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Jan Montyn - L’attente, aquatint ets (kleine oplage) kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn - L’attente, aquatint ets (kleine oplage)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorRosser
Jaartal1974
TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Heinrich Neuy - Die geistige Brücke, zeefdruk kopen? Bied vanaf 50!
Heinrich Neuy - Die geistige Brücke, zeefdrukGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorRosser
Jaartal1991
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Mark Brusse - La Lumière, litho kopen? Bied vanaf 40!
Mark Brusse - La Lumière, lithoGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorRosser
Jaartal1969
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wim Motz - Abstracte compositie, litho kopen? Bied vanaf 35!
Wim Motz - Abstracte compositie, lithoGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorRosser
Jaartal1960
TechniekLitho
Afmetingen57 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Friedrich Geiler - Abstract Geometrische Compositie kopen? Bied vanaf 95!
Friedrich Geiler - Abstract Geometrische CompositieGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorFluxwear
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Hendriks - untitled 22 14 kopen? Bied vanaf 550!
Jan Hendriks - untitled 22 14Beeld / Object
Geplaatst doorjanhendriks46
Jaartal2022
Afmetingen30 cm x 30 cm x 6 cm (h x b x d)
Gewicht3000 g
GesigneerdHandgesigneerd
Jan Hendriks - untitled 22 15 kopen? Bied vanaf 550!
Jan Hendriks - untitled 22 15Beeld / Object
Geplaatst doorjanhendriks46
Jaartal2022
Gewicht3000 g
GesigneerdHandgesigneerd
Rob Scholte - zeefdruk: Muur van vuur - 1998 kopen? Bied vanaf 199!
Rob Scholte - zeefdruk: Muur van vuur - 1998Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal1998
Afmetingen63 cm x 90.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hans Landsaat - Uit de schaduwen II - zeefdruk op papier kopen? Bied vanaf 20!
Hans Landsaat - Uit de schaduwen II - zeefdruk op papierGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorRvZ
Jaartal1991
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jean Mauboules - Inkt en papierknipsel - 2001 (2x) kopen? Bied vanaf 200!
Jean Mauboules - Inkt en papierknipsel - 2001 (2x)Tekening / Aquarel
Geplaatst doorKiewitKunst
Jaartal2001
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen16 cm x 12 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Peter Struycken - zeefdruk: geometrische compositie - 1966 kopen? Bied vanaf 275!
Peter Struycken - zeefdruk: geometrische compositie - 1966Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKiewitKunst
Jaartal1966
Afmetingen48 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst