3. Specials
  5. Vrouwen in de Kunst Special

Vrouwen in de Kunst Special

Een Special waarin uitsluitend werk gemaakt door vrouwelijke kunstenaars wordt aangeboden!

Zelf een kunstwerk aanbieden in deze Special?
Alle stijlen, technieken, materialen en prijscategorieën zijn in deze Special toegestaan, met als enige voorwaarde dat het werk door een vrouwelijke kunstenaar is vervaardigd.

Er worden 225 kunstwerken aangeboden binnen deze special
Lotti van der Gaag - CoBrA figuur, houtskool tekening (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 695!
Lotti van der Gaag - CoBrA figuur, houtskool tekening (netjes ingelijst)

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorRosser

Jaartal1952
TechniekHoutskool
Afmetingen58 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Tomoe Yokoi - Sake fles met aardbeien, mezzotint ets (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 250!
Tomoe Yokoi - Sake fles met aardbeien, mezzotint ets (mooi ingelijst)

Geplaatst doorRosser

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen61 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jeanne Bieruma Oosting - Mossels en mandarijnen, reliëfets met aquatint kopen? Bied vanaf 325!
Jeanne Bieruma Oosting - Mossels en mandarijnen, reliëfets met aquatint

Geplaatst doorFransvD

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Margriet Smulders - Luna, C-Print op dibond (met ophangsysteem, groot!) kopen? Bied vanaf 2195!
Margriet Smulders - Luna, C-Print op dibond (met ophangsysteem, groot!)

Fotografie

Geplaatst doorRosser

Jaartal2002
TechniekC-Print
Afmetingen125 cm x 125 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstDibond
Fie Werkman - Bloemen, inkttekening kopen? Bied vanaf 30!
Fie Werkman - Bloemen, inkttekening

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorRosser

Jaartal1964
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen25 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Theresia van der Pant - Binnen, tekening met pastelkrijt (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 295!
Theresia van der Pant - Binnen, tekening met pastelkrijt (netjes ingelijst)

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorRosser

Jaartal1992
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen51 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Marian Plug - Paard in Wiltshire, zeefdruk kopen? Bied vanaf 50!
Marian Plug - Paard in Wiltshire, zeefdruk

Geplaatst doorRosser

Jaartal1980
Afmetingen43 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Adine Engelman - Abstracte compositie, monotype (unica) kopen? Bied vanaf 75!
Adine Engelman - Abstracte compositie, monotype (unica)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1966
TechniekMonotype
Afmetingen55 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dana Andreev - Vrouw met baby, bronzen beeld kopen? Bied vanaf 1100!
Dana Andreev - Vrouw met baby, bronzen beeld

Beeld / Object

Geplaatst doorRosser

TechniekBrons
Afmetingen35 cm x 35 cm x 24 cm (h x b x d)
Gewicht9000 g
GesigneerdHandgesigneerd
Ria Houwen - 4 Akwarellen , Expositie Curaçao 1980 + documentatie kopen? Bied vanaf 1!
Ria Houwen - 4 Akwarellen , Expositie Curaçao 1980 + documentatie

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorkunst_ikhebje

Jaartal1978
TechniekAquarel
Afmetingen47 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Arty Grimm - Cees Nooteboom - Tekens tegen het wit, zeefdruk kopen? Bied vanaf 50!
Arty Grimm - Cees Nooteboom - Tekens tegen het wit, zeefdruk

Geplaatst doorRosser

Jaartal1985
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Yoshiko Noma - Eau d‘Artifice, litho kopen? Bied vanaf 75!
Yoshiko Noma - Eau d‘Artifice, litho

Geplaatst doorRosser

TechniekLitho
Afmetingen54 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Milvia Maglione - Paysage en forme de nuage, zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!
Milvia Maglione - Paysage en forme de nuage, zeefdruk

Geplaatst doorRosser

Jaartal1975
Afmetingen54 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gerti Bierenbroodspot - Anubis, zeefdruk (groot!) kopen? Bied vanaf 150!
Gerti Bierenbroodspot - Anubis, zeefdruk (groot!)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1983
Afmetingen81 cm x 122 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dirkje Kuik - Muis, litho kopen? Bied vanaf 55!
Dirkje Kuik - Muis, litho

Geplaatst doorRosser

TechniekLitho
Afmetingen64 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lon Buttstedt - Himalaya Blues, litho (zeer mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 75!
Lon Buttstedt - Himalaya Blues, litho (zeer mooi ingelijst)

Geplaatst doorRosser

TechniekLitho
Afmetingen90 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Carla Kleekamp - Het jaar van de vrouw, aquatint ets gedrukt van vijf platen kopen? Bied vanaf 30!
Carla Kleekamp - Het jaar van de vrouw, aquatint ets gedrukt van vijf platen

Geplaatst doorRosser

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen51 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Antoinette van Hoytema - Stilleven, olieverf op doek (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 150!
Antoinette van Hoytema - Stilleven, olieverf op doek (netjes ingelijst)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1956
Afmetingen52 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ans Wortel - Holen en hekken in de heuvels | Ets/aquatint - ingelijst kopen? Bied vanaf 49!
Ans Wortel - Holen en hekken in de heuvels | Ets/aquatint - ingelijst

Geplaatst doortakamine

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen61 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Geplaatst doorRosser

Jaartal1985
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Fenneke van der Elst - Witte tulpen, zeefdruk kopen? Bied vanaf 35!
Fenneke van der Elst - Witte tulpen, zeefdruk

Geplaatst doorRosser

Jaartal1999
Afmetingen63 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Antoinette van Hoytema - Doorkijkje, olieverf op doek (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 150!
Antoinette van Hoytema - Doorkijkje, olieverf op doek (netjes ingelijst)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1961
Afmetingen48 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
IngelijstIngelijst
Dana Andreev - Persona, aquatint ets kopen? Bied vanaf 115!
Dana Andreev - Persona, aquatint ets

Geplaatst doorRosser

Jaartal1989
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen50 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Elva - Girl in Amsterdam kopen? Bied vanaf 1!
Elva - Girl in Amsterdam

Geplaatst doorelen

Jaartal2020
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Geplaatst doorRosser

TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Margot de Jager - Huis bij kruispunt, aluminiumprint (kleine oplage) kopen? Bied vanaf 40!
Margot de Jager - Huis bij kruispunt, aluminiumprint (kleine oplage)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1997
TechniekSjabloondruk
Afmetingen31 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dirkje Kuik - Generaaltje, litho kopen? Bied vanaf 55!
Dirkje Kuik - Generaaltje, litho

Geplaatst doorRosser

TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Sylvia Dudok van Heel - Ingelijste foto, Bloemstilleven Rozen 2 – 52 x 62 cm - 2002 kopen? Bied vanaf 1!
Sylvia Dudok van Heel - Ingelijste foto, Bloemstilleven Rozen 2 – 52 x 62 cm - 2002

Fotografie

Geplaatst doorkunst_ikhebje

Jaartal2002
TechniekC-Print
Afmetingen52 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Milou Honig - Koningssteden II, zeefdruk (groot, in passe-partout) kopen? Bied vanaf 30!
Milou Honig - Koningssteden II, zeefdruk (groot, in passe-partout)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1994
Afmetingen60 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Antoinette Gispen - Figuur. kopen? Bied vanaf 39!
Antoinette Gispen - Figuur.

Geplaatst doorAkke

Jaartal1952
TechniekLitho
Afmetingen58 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Carla Budding - De schaduw van scarlet red, aquarel (ingelijst) kopen? Bied vanaf 50!
Carla Budding - De schaduw van scarlet red, aquarel (ingelijst)

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorRosser

Jaartal2019
TechniekAquarel
Afmetingen62 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Johanna Schulman - Bloemen in vaas. kopen? Bied vanaf 49!
Johanna Schulman - Bloemen in vaas.

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorAkke

TechniekAquarel
Afmetingen66 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Geplaatst doorRosser

Jaartal1966
TechniekMonotype
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Sylvia Dudok van Heel - Ingelijste foto, Bloemstilleven Rozen 1 – 52 x 62 cm - 2002 kopen? Bied vanaf 1!
Sylvia Dudok van Heel - Ingelijste foto, Bloemstilleven Rozen 1 – 52 x 62 cm - 2002

Fotografie

Geplaatst doorkunst_ikhebje

Jaartal2002
TechniekC-Print
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ank Overweel - Champagne, inkttekening (2x) kopen? Bied vanaf 40!
Ank Overweel - Champagne, inkttekening (2x)

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorRosser

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen33 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dirkje Kuik - Inkttekening : figuur kopen? Bied vanaf 149!
Dirkje Kuik - Inkttekening : figuur

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstverkoperWestland

Jaartal1982
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen30.5 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Helen van der Deen - Afscheidsrituelen I, mezzotint ets kopen? Bied vanaf 40!
Helen van der Deen - Afscheidsrituelen I, mezzotint ets

Geplaatst doorRosser

Jaartal1981
TechniekEts
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Diana van Hal - La peche, linosnede kopen? Bied vanaf 40!
Diana van Hal - La peche, linosnede

Geplaatst doorRosser

Jaartal1992
Afmetingen46 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dirkje Kuik - 2 Inkttekening (op 1 vel) uit het boek: "de nachtcactus bloeit" kopen? Bied vanaf 100!
Dirkje Kuik - 2 Inkttekening (op 1 vel) uit het boek: "de nachtcactus bloeit"

Tekening / Aquarel

Jaartal1982
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen16.5 cm x 24 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Francoise Magrangeas - Chassés-Croisés, litho kopen? Bied vanaf 30!
Francoise Magrangeas - Chassés-Croisés, litho

Geplaatst doorRosser

Jaartal1981
TechniekLitho
Afmetingen44 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dirkje Kuik - Inkttekening uit het boek: "de nachtcactus bloeit" kopen? Bied vanaf 55!
Dirkje Kuik - Inkttekening uit het boek: "de nachtcactus bloeit"

Tekening / Aquarel

Jaartal1982
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen12.5 cm x 9.5 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Vanessa Beecroft - Lot van 5 grote, vroege werken uit 1993 kopen? Bied vanaf 5000!
Vanessa Beecroft - Lot van 5 grote, vroege werken uit 1993

Geplaatst doorkunst_ikhebje

Jaartal1993
Afmetingen138 cm x 138 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Loek Peletier - Portret. Vrouw. kopen? Bied vanaf 149!
Loek Peletier - Portret. Vrouw.

Geplaatst doorAkke

Afmetingen53 cm x 45 cm (h x b)
DragerBoard
IngelijstIngelijst

Geplaatst doorRosser

Jaartal1985
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Tekening / Aquarel

Jaartal1982
TechniekPen (Inkt)
IngelijstNiet Ingelijst

Geplaatst doorRosser

Jaartal1967
TechniekMonotype
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lotti van der Gaag - [ Cobra ] - zeefdruk op katoenzijde kopen? Bied vanaf 85!
Lotti van der Gaag - [ Cobra ] - zeefdruk op katoenzijde

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorMiles

Jaartal1993
TechniekVaria
Afmetingen83 cm x 69 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Dirkje Kuik - tekening: Viking (+ boekje: de nachtcactus... waarin tekening staat afgebeeld) kopen? Bied vanaf 199!
Dirkje Kuik - tekening: Viking (+ boekje: de nachtcactus... waarin tekening staat afgebeeld)

Tekening / Aquarel

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen38.5 cm x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dorothea Tanning - Surrealisme - ets (1947) + boekwerk kopen? Bied vanaf 295!
Dorothea Tanning - Surrealisme - ets (1947) + boekwerk

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorMiles

Jaartal1947
TechniekVaria
Afmetingen14.7 cm x 9.7 cm (h x b)
Elyane Addari - 'Dîner au port' - nieuw ingelijste litho met beperkte oplage. kopen? Bied vanaf 125!
Elyane Addari - 'Dîner au port' - nieuw ingelijste litho met beperkte oplage.

Geplaatst doortoveko1

TechniekLitho
Afmetingen61 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst