3. Specials
  5. CoBrA Special

CoBrA Special

Deze CoBrA-Special is voor alle liefhebbers van deze revolutionaire kunstenaarsbeweging!

Wilt u een item in deze Special plaatsen?
De volgende kunstenaars zijn toegestaan:

Nederland: Karel Appel, Eugène Brands, Constant, Corneille, Jan Elburg, Gerrit Kouwenaar, Lucebert, Jan Nieuwenhuys, Anton Rooskens, Shinkichi Tajiri, Theo Wolvecamp, Bram Bogart, Lotti van der Gaag, Wim de Haan, Piet Ouborg, Bert Schierbeek, Dora Tuynman, Ferdi, Henny Riemens.

België: Pierre Alechinsky, Christian Dotremont, Joseph Noiret, Louis van Lint, Reinhoud, Raoul Ubac, Serge Vandercam.

Denemarken: Else Alfelt, Mogens Balle, Ejler Bille, Sonja Ferlov, Henry Heerup, Egill Jacobsen, Robert Jacobsen, Asger Jorn, Erik Ortvad, Carl-Henning Pedersen.

Overige: Karl Otto Gotz (DE), Jean-Michel Atlan (FR), Jacques Doucet (FR), Stephen Gilbert (UK) Anneliese Hager (DE), William Gear (UK), Madeleine Szemere Kemeny (HON), Ernest Mancoba (ZA), Anders Osterlin (SE)

Er worden 115 kunstwerken aangeboden binnen deze special
Corneille - CoBrA hommage, aquatint ets kopen? Bied vanaf 325!
Corneille - CoBrA hommage, aquatint etsGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorRosser
Jaartal1988
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen81 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - L’arbre a oiseaux, litho kopen? Bied vanaf 375!
Corneille - L’arbre a oiseaux, lithoGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorRosser
Jaartal1960
TechniekLitho
Afmetingen56 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Karel Appel - Museum Slot Zeist, affiche naar een zeefdruk kopen? Bied vanaf 70!
Karel Appel - Museum Slot Zeist, affiche naar een zeefdrukAffiches
Geplaatst doorRosser
Jaartal1977
Afmetingen83 cm x 58 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Pierre Alechinsky - Galleri Riis Trondheim, affiche naar een litho kopen? Bied vanaf 65!
Pierre Alechinsky - Galleri Riis Trondheim, affiche naar een lithoAffiches
Geplaatst doorRosser
Jaartal1977
TechniekLitho
Afmetingen85 cm x 62 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - CoBrA figuren, zeefdruk (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 225!
Corneille - CoBrA figuren, zeefdruk (mooi ingelijst)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorRosser
Jaartal1991
Afmetingen43 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Geplaatst doorRosser
Jaartal1988
TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Karel Appel - London Arts Gallery, lithografisch affiche kopen? Bied vanaf 60!
Karel Appel - London Arts Gallery, lithografisch afficheAffiches
Geplaatst doorRosser
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Lucebert - IO met verwijzing naar zichzelf. kopen? Bied vanaf 1350!
Lucebert - IO met verwijzing naar zichzelf.Schilderij
Geplaatst doorklaasz
Jaartal1993
Afmetingen70 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Eugène Brands - Zon en Zwart (officiële titel) kopen? Bied vanaf 1400!
Eugène Brands - Zon en Zwart (officiële titel)Schilderij
Geplaatst doorklaasz
Jaartal1994
TechniekGouache
Afmetingen50 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Ingelijste litho: zonder titel - 1958 kopen? Bied vanaf 599!
Corneille - Ingelijste litho: zonder titel - 1958Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKiewitKunst
Jaartal1958
TechniekLitho
Afmetingen58 cm x 42.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Pierre Alechinsky - Copa del Mundo de Futbol - Espana1982, lithografisch affiche kopen? Bied vanaf 70!
Pierre Alechinsky - Copa del Mundo de Futbol - Espana1982, lithografisch afficheAffiches
Geplaatst doorRosser
Jaartal1982
TechniekLitho
Afmetingen95 cm x 60 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - L' impression de la Havana kopen? Bied vanaf 300!
Corneille - L' impression de la HavanaGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorruud-dj
Jaartal2004
TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Theo Wolvecamp - Ingelijste litho: Abstracte compositie - 1987 kopen? Bied vanaf 225!
Theo Wolvecamp - Ingelijste litho: Abstracte compositie - 1987Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKiewitKunst
Jaartal1987
TechniekLitho
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Constant - Krant: De New Babylon informatief no.4 - 1966 kopen? Bied vanaf 180!
Constant - Krant: De New Babylon informatief no.4 - 1966Prenten & Uitgaves
Geplaatst doorKiewitKunst
Jaartal1966
TechniekOffset
Afmetingen53 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Mogens Balle - CObra Copenhagen kopen? Bied vanaf 200!
Mogens Balle - CObra CopenhagenGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorklaasz
TechniekLitho
Afmetingen43 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Lucebert - Ingelijste zeefdruk: AIRE (oplage slechts 30 stuks) kopen? Bied vanaf 250!
Lucebert - Ingelijste zeefdruk: AIRE (oplage slechts 30 stuks)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKiewitKunst
Afmetingen50 cm x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - CoBrA hommage, aquatint ets kopen? Bied vanaf 295!
Geplaatst doorRosserPlus
Jaartal1988
TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Eugène Brands - gouache: composition au fond jaune - 1997 kopen? Bied vanaf 1100!
Eugène Brands - gouache: composition au fond jaune - 1997Tekening / Aquarel
Geplaatst doorKiewitKunst
Jaartal1997
TechniekGouache
Afmetingen24 cm x 31.8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Theo Wolvecamp - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 295!
Theo Wolvecamp - Abstracte compositieTekening / Aquarel
Geplaatst doorAntheus2020
Jaartal1979
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Carl-Henning Pedersen - litho: "Himmellasten" - 1988 kopen? Bied vanaf 299!
Carl-Henning Pedersen - litho: "Himmellasten" - 1988Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKiewitKunst
Jaartal1988
TechniekLitho
Afmetingen85 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Litho: Bon a tirer - 1963 - (Zeldzaam!) kopen? Bied vanaf 299!
Corneille - Litho: Bon a tirer - 1963 - (Zeldzaam!)Affiches
Geplaatst doorKiewitKunst
Jaartal1963
TechniekLitho
Afmetingen64 cm x 41 cm (h x b)
IngelijstAlleen in Passe-partout
Corneille - La Mer kopen? Bied vanaf 1250!
Corneille - La MerTekening / Aquarel
Geplaatst doorklaasz
Jaartal1966
TechniekGouache
Afmetingen43 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Lucebert - Zeefdruk - 1993 kopen? Bied vanaf 250!
Lucebert - Zeefdruk - 1993Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKiewitKunst
Jaartal1993
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Zeefdruk, Sophie kopen? Bied vanaf 100!
Corneille - Zeefdruk, SophieGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorVeilingmeester
Afmetingen43 cm x 31.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Litho: Bon a tirer - 1963 (Zeer zeldzaam!) kopen? Bied vanaf 475!
Corneille - Litho: Bon a tirer - 1963 (Zeer zeldzaam!)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKiewitKunst
Jaartal1963
TechniekLitho
Afmetingen53.5 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Constant - litho: New Babylon - 1963 kopen? Bied vanaf 550!
Constant - litho: New Babylon - 1963Prenten & Uitgaves
Geplaatst doorKiewitKunst
Jaartal1963
TechniekLitho
Afmetingen40 cm x 75 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Karel Appel - Digital print uit 1986 kopen? Bied vanaf 175!
Karel Appel - Digital print uit 1986Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorAntheus2020
Jaartal1986
TechniekComputerprint
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Lucebert - Ets: Zonder titel kopen? Bied vanaf 199!
Lucebert - Ets: Zonder titelGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKiewitKunst
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Litho, Banlieue - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Corneille - Litho, Banlieue - IngelijstGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1987
TechniekLitho
Afmetingen72.5 cm x 88.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Lucebert - ets/aquatint: derde gezicht kopen? Bied vanaf 225!
Lucebert - ets/aquatint: derde gezichtGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKiewitKunst
TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Litho: Retour de Cuba - 1968 kopen? Bied vanaf 399!
Corneille - Litho: Retour de Cuba - 1968Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKiewitKunst
Jaartal1968
TechniekLitho
Afmetingen90 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Eugène Brands - Kleurrijke litho (prachtig gelijst) kopen? Bied vanaf 299!
Eugène Brands - Kleurrijke litho (prachtig gelijst)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doormplein
Jaartal1968
TechniekLitho
Afmetingen62 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Geplaatst doormplein
Jaartal1968
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Geplaatst doormplein
Jaartal1968
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst