3. Specials
  5. Moderne Schilderijen Special > 350 euro

Moderne Schilderijen Special > 350 euro

In deze special kunnen moderne schilderijen geplaatst worden, zowel acryl, olieverf of gemengde techniek op board, paneel of doek met een minimaal openingsbod van 350 euro.

(Of vanaf 1 euro aangeboden met een getaxeerde waarde van minimaal 350 euro)

Er worden 20 kunstwerken aangeboden binnen deze special

Aftersale items

Aftersale
Theo Mackaay - Figuren, olieverf op doek (mooi ingelijst, zeer groot) kopen? Bied vanaf 1250!
Theo Mackaay - Figuren, olieverf op doek (mooi ingelijst, zeer groot)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1993
Afmetingen119 cm x 139 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Henk Vierveijzer - Figuren, acrylverf op paneel (groot) kopen? Bied vanaf 350!
Henk Vierveijzer - Figuren, acrylverf op paneel (groot)

Geplaatst doorRosser

Afmetingen104 cm x 84 cm (h x b)
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Aftersale
Kees Gerritse - Groot , olieverf op doek , Aan het strand I – 1992 – spieraam 130 x 130 cm. kopen? Bied vanaf 750!
Kees Gerritse - Groot , olieverf op doek , Aan het strand I – 1992 – spieraam 130 x 130 cm.

Geplaatst doorkunst_ikhebje

Jaartal1992
Afmetingen130 cm x 130 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Aftersale
Peter Klashorst - Acrylverf op doek op houten frame , “Portret, Krullend haar” – 60 x 105 cm -2018 kopen? Bied vanaf 350!
Peter Klashorst - Acrylverf op doek op houten frame , “Portret, Krullend haar” – 60 x 105 cm -2018

Geplaatst doorkunst_ikhebje

Jaartal2018
Afmetingen60 cm x 105 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Aftersale
Olphaert den Otter - Zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 425!
Olphaert den Otter - Zonder titel maar met lijst!

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2007
Afmetingen60 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
Aftersale
Adine Engelman - Olieverf op doek - 1987 kopen? Bied vanaf 350!
Adine Engelman - Olieverf op doek - 1987

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1987
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Aftersale
Adine Engelman - Olieverf op doek - 1990 kopen? Bied vanaf 350!
Adine Engelman - Olieverf op doek - 1990

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1990
Afmetingen50.5 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Aftersale
Rachid Ben Ali - Acryl en collage op doek, Zonder titel (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 350!
Rachid Ben Ali - Acryl en collage op doek, Zonder titel (Zeer groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen120 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Aftersale
Rachid Ben Ali - Gemengde techniek op doek, Zonder titel (Zeer groot!) kopen? Bied vanaf 350!
Rachid Ben Ali - Gemengde techniek op doek, Zonder titel (Zeer groot!)

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen200 cm x 200 cm (h x b)
IngelijstOp Spieraam
Aftersale
Jan G. Elburg - Olieverf/gemengde techniek op board (Groot werk!) - 1965 kopen? Bied vanaf 2575!
Jan G. Elburg - Olieverf/gemengde techniek op board (Groot werk!) - 1965

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen91 cm x 122 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Piet van Wijngaerdt - Olieverf op doek: Roode Amaryllis in Japansch vaasje kopen? Bied vanaf 695!
Piet van Wijngaerdt - Olieverf op doek: Roode Amaryllis in Japansch vaasje

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen76 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Aftersale
Brigitta Sundström - "Frukosten" kopen? Bied vanaf 950!
Brigitta Sundström - "Frukosten"

Geplaatst doorwoerro

Jaartal1999
Afmetingen102 cm x 102 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Meike Sund - groot schilderij 1964- naiëf realisme -kwaliteitslijst ->gratis verzending NL<- kopen? Bied vanaf 350!
Meike Sund - groot schilderij 1964- naiëf realisme -kwaliteitslijst ->gratis verzending NL<-

Geplaatst doorMiles

Jaartal1964
Afmetingen70 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
TAKI 183 - untitled kopen? Bied vanaf 365!
TAKI 183 - untitled

Geplaatst doorKOENst

Jaartal2019
Afmetingen51 cm x 40.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Aftersale
Wim Buitendijk - Acryl op doek, Schip op witte zee - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 350!
Wim Buitendijk - Acryl op doek, Schip op witte zee - Ingelijst (Zeer groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen108.5 cm x 167 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Ruud Dekker - Friese doorlopers- hyperrealisme - handgemaakte lijst ->gratis verzending NL<- kopen? Bied vanaf 350!
Ruud Dekker - Friese doorlopers- hyperrealisme - handgemaakte lijst ->gratis verzending NL<-

Geplaatst doorMiles

Jaartal2003
Afmetingen80 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Aftersale
Harrie Gerritz - ‘Still there’ (nog altijd) - groot doek uit 2000 kopen? Bied vanaf 1650!
Harrie Gerritz - ‘Still there’ (nog altijd) - groot doek uit 2000

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal2000
Afmetingen90 cm x 105 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Hannes Postma - Figuren, olieverf op doek (groot!) kopen? Bied vanaf 350!
Hannes Postma - Figuren, olieverf op doek (groot!)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1965
Afmetingen151 cm x 101 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Kees Salentijn - Barraca de tiro kopen? Bied vanaf 735!
Kees Salentijn - Barraca de tiro

Geplaatst doorCvdhvo

Jaartal2005
Afmetingen102 cm x 122 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Kees Salentijn - Virgen del dragon kopen? Bied vanaf 735!
Kees Salentijn - Virgen del dragon

Geplaatst doorCvdhvo

Jaartal2007
Afmetingen122 cm x 102 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst