3. Specials
  5. Schilderijen op doek/paneel Special

Schilderijen op doek/paneel Special

In deze special kunnen schilderijen geplaatst worden, zowel acryl, olieverf of gemengde techniek op paneel of doek. Deze werken dienen een openingsbod te hebben van 150 euro of hoger. (Of vanaf 1 euro met een veilingwaarde van minimaal 150 euro)

Er worden 128 kunstwerken aangeboden binnen deze special
Claude Gesvret - "Cheminée" kopen? Bied vanaf 155!

Claude Gesvret - "Cheminée"

Geplaatst door02511

Jaartal1978
Afmetingen30 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hans Innemee - Schilderij: The beauty of emptiness - 2001(zeer groot werk!) + certificaat! kopen? Bied vanaf 3500!

Hans Innemee - Schilderij: The beauty of emptiness - 2001(zeer groot werk!) + certificaat!

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal2001
Afmetingen122 cm x 160 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Valentin Bakardjiev - Olieverf op doek: Vlaamse gaai op gestilleerde achtergrond - 2010 kopen? Bied vanaf 225!

Valentin Bakardjiev - Olieverf op doek: Vlaamse gaai op gestilleerde achtergrond - 2010

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal2010
Afmetingen100 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Hans Innemee - gemengde techniek op doek: waiting for the nightboat to Cairo - 2005 kopen? Bied vanaf 3500!

Hans Innemee - gemengde techniek op doek: waiting for the nightboat to Cairo - 2005

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal2005
Afmetingen95 cm x 127 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Charlotte Molenkamp - olieverf op doek:abstracte compositie kopen? Bied vanaf 2999!

Charlotte Molenkamp - olieverf op doek:abstracte compositie

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen138 cm x 153 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Paul Corvers - Bent Tree kopen? Bied vanaf 245!

Paul Corvers - Bent Tree

Geplaatst door02511

Jaartal2007
Afmetingen21.5 cm x 26.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Cornelis Kaay - Olieverf op doek: Figuren op een dorpsplein kopen? Bied vanaf 1250!

Cornelis Kaay - Olieverf op doek: Figuren op een dorpsplein

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen61 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Charlotte Molenkamp - Olieverf op doek(Groot werk!) kopen? Bied vanaf 2995!

Charlotte Molenkamp - Olieverf op doek(Groot werk!)

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen103 cm x 113 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Charlotte Molenkamp - olieverf op doek: rode vis in wit kopen? Bied vanaf 2999!

Charlotte Molenkamp - olieverf op doek: rode vis in wit

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen113 cm x 143 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Franscz Witte - Acryl op doek, Zonder titel (Groot) kopen? Bied vanaf 21!

Franscz Witte - Acryl op doek, Zonder titel (Groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2008
Afmetingen101 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Frans Vendel - geometrisch schilderij - 2011 kopen? Bied vanaf 295!

Frans Vendel - geometrisch schilderij - 2011

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal2011
Afmetingen40 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstNiet Ingelijst
Jef Diederen - groot olieverf op doek: Provence III - 1984 kopen? Bied vanaf 2995!

Jef Diederen - groot olieverf op doek: Provence III - 1984

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1984
Afmetingen136 cm x 136 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Theo Mackaay - Olieverf op doek - Figuren(Groot kleurrijk werk!) kopen? Bied vanaf 1350!

Theo Mackaay - Olieverf op doek - Figuren(Groot kleurrijk werk!)

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen112 cm x 112 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Peter Klashorst - acryl op board: zelfportret (uncontrollable urge) - 2004 kopen? Bied vanaf 199!

Peter Klashorst - acryl op board: zelfportret (uncontrollable urge) - 2004

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen60 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Philip Vencken - Olieverf op doek, Landschap (Groot) kopen? Bied vanaf 70!

Philip Vencken - Olieverf op doek, Landschap (Groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2020
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Hannes van Es - acryl op doek: geometrische compositie kopen? Bied vanaf 299!

Hannes van Es - acryl op doek: geometrische compositie

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1998
Afmetingen100 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Theo Mackaay - Olieverf: Abstracte voorstelling van 2 figuren (prachtige lijst!) kopen? Bied vanaf 1050!

Theo Mackaay - Olieverf: Abstracte voorstelling van 2 figuren (prachtige lijst!)

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen113 cm x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Luis Filcer - Dansende Clowns - Fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 400!

Luis Filcer - Dansende Clowns - Fraai ingelijst

Geplaatst doorArtDumay

Afmetingen63 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hans Vanhorck - Gemengde techniek: Abwehr - 1992 kopen? Bied vanaf 395!

Hans Vanhorck - Gemengde techniek: Abwehr - 1992

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1992
Afmetingen90 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Philip Vencken - Olieverf op doek, Landschap (Groot) kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2018
Afmetingen110 cm x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Hans Kanters - olieverf op doek: Nachtelijk landschap (1968- 1969) kopen? Bied vanaf 2750!

Hans Kanters - olieverf op doek: Nachtelijk landschap (1968- 1969)

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen44 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Theo Mackaay - Olieverf: Abstracte voorstelling van een dame op een paard kopen? Bied vanaf 1050!

Theo Mackaay - Olieverf: Abstracte voorstelling van een dame op een paard

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal2015
Afmetingen103 cm x 103 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Stephane Delapree - acryl op doek: op de motor kopen? Bied vanaf 250!

Stephane Delapree - acryl op doek: op de motor

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal2007
Afmetingen70 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Franscz Witte - Acryl op board, Zonnig Aspromonte - Ingelijst kopen? Bied vanaf 20!

Franscz Witte - Acryl op board, Zonnig Aspromonte - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2007
Afmetingen53.5 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
IngelijstIngelijst
Koos van Vlijmen - Olieverf op doek - 1986 kopen? Bied vanaf 155!

Koos van Vlijmen - Olieverf op doek - 1986

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen80 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Koos van Vlijmen - Olieverf op doek - 1989 kopen? Bied vanaf 155!

Koos van Vlijmen - Olieverf op doek - 1989

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1989
Afmetingen81.5 cm x 91.5 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Eliza Kopec - Olieverf op doek: Abstracte compositie - 2000 (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 595!

Eliza Kopec - Olieverf op doek: Abstracte compositie - 2000 (nette lijst!)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal2000
Afmetingen29 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Richard Smeets - Olieverf op doek: denkend aan Holland" - 1995 kopen? Bied vanaf 995!

Richard Smeets - Olieverf op doek: denkend aan Holland" - 1995

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1995
Afmetingen128 cm x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Franscz Witte - Acryl op doek, Alter ego kopen? Bied vanaf 15!

Franscz Witte - Acryl op doek, Alter ego

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1997
Afmetingen60 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Rene van der Meulen - Gemengde techniek op doek kopen? Bied vanaf 150!

Rene van der Meulen - Gemengde techniek op doek

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen43 cm x 53.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Chris Berens - Gemengde techniek op hout - 2001 kopen? Bied vanaf 750!

Chris Berens - Gemengde techniek op hout - 2001

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal2001
Afmetingen75 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstNiet Ingelijst
Pierre van Soest - Olieverf op doek: Insekten II - 1968 kopen? Bied vanaf 995!

Pierre van Soest - Olieverf op doek: Insekten II - 1968

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1968
Afmetingen66 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Liesbeth Rahder - Olieverf op doek - 1998 kopen? Bied vanaf 295!

Liesbeth Rahder - Olieverf op doek - 1998

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1998
Afmetingen60.5 cm x 60.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nel Pot - minimalistisch, strak en origineel, een blikvanger. Groot. kopen? Bied vanaf 135!

Nel Pot - minimalistisch, strak en origineel, een blikvanger. Groot.

Geplaatst doorflokbluit

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Astrid Engels - acryl op doek kopen? Bied vanaf 225!

Astrid Engels - acryl op doek

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen20 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Peter Klashorst - ingelijst acryl op Thaise krant op board - 2004 kopen? Bied vanaf 199!

Peter Klashorst - ingelijst acryl op Thaise krant op board - 2004

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal2004
Afmetingen65 cm x 45.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Astrid Engels - acryl op doek

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen17.5 cm x 17.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Geplaatst doorflokbluit

IngelijstOp Spieraam
Jan Olyslager - olieverf op doek: abstract - 1965 kopen? Bied vanaf 150!

Jan Olyslager - olieverf op doek: abstract - 1965

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1965
Afmetingen67 cm x 82.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Johan van Reede - Olieverf op doek: Jerrycans kopen? Bied vanaf 295!

Johan van Reede - Olieverf op doek: Jerrycans

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen57.5 cm x 67.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
O.C. Hooymeijer - Olie verf op hout: Famous Piano player - 1992 + werkende piano kopen? Bied vanaf 195!

O.C. Hooymeijer - Olie verf op hout: Famous Piano player - 1992 + werkende piano

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1992
Afmetingen31 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
IngelijstIngelijst
Stef Jurrien - Olieverf op doek: Uitzicht op het meer met reflecterende bomen kopen? Bied vanaf 299!

Stef Jurrien - Olieverf op doek: Uitzicht op het meer met reflecterende bomen

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen61 cm x 51 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Philip Vencken - Olieverf op Doek, Zonder titel kopen? Bied vanaf 3!

Philip Vencken - Olieverf op Doek, Zonder titel

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen50.5 cm x 60.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Rik van Iersel - acrylverf op doek - 1992 kopen? Bied vanaf 495!

Rik van Iersel - acrylverf op doek - 1992

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1990
Afmetingen47 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Wil Willemsen - Confidenties - Ingelijst kopen? Bied vanaf 999!

Wil Willemsen - Confidenties - Ingelijst

Geplaatst doorArtDumay

Jaartal2001
Afmetingen97 cm x 107 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Gerard Prent - acryl op board - 1986 kopen? Bied vanaf 495!

Gerard Prent - acryl op board - 1986

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1986
Afmetingen45.5 cm x 45.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - Olieverf op doek - 1963 kopen? Bied vanaf 1100!

Jan Montyn - Olieverf op doek - 1963

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1963
Afmetingen54.5 cm x 73.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Marieke Thomassen - Acryl op doek, Pasen (Groot) kopen? Bied vanaf 3!

Marieke Thomassen - Acryl op doek, Pasen (Groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2006
Afmetingen100 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Laatste
kans
Peter Klashorst - Gemengde techniek op doek - 2004 kopen? Bied vanaf 250!

Peter Klashorst - Gemengde techniek op doek - 2004

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal2004
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wil Willemsen - Receptie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 999!

Wil Willemsen - Receptie - Ingelijst

Geplaatst doorArtDumay

Jaartal2001
Afmetingen87 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst