Abbyart
  5. Abbyart

Abbyart

Lid sinds 2017 / Egmond-Binnen, Nederland

3 aangeboden items / 44 verkochte items

Niet of onleesbaar gesigneerd - Windermere Regatta kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Windermere Regatta
TechniekGravure
Afmetingen44 x 54 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 10
Mon Thomas - De Veerman en de Jonkvrouw kopen? Bied vanaf 95!
Mon Thomas (1933) Belgisch De Veerman en de Jonkvrouw
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen78 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 95
1 bieding
Niet of onleesbaar gesigneerd - Madonna met Kind kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Madonna met Kind
TechniekHout
Afmetingen44 x 20 x 9 cm (h x b x d)
€ 10