Niet of onleesbaar gesigneerd Windermere Regatta
Techniek | Gravure |
Afmetingen | 44 x 54 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 10