AffordableArtAuctions
  5. AffordableArtAuctions

AffordableArtAuctions

Lid sinds 2013 / , Nederland

8 aangeboden items / 36 verkochte items

Thilo Maatsch - Abstract sunny landscape with houses kopen? Bied vanaf 450!
Thilo Maatsch (1900-1983) Duits Abstract sunny landscape with houses
TechniekPotlood
Afmetingen21 x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 450
N.V. Haagsche Plateelfabriek Rozenburg - Gestileerde bloem kopen? Bied vanaf 450!
N.V. Haagsche Plateelfabriek Rozenburg (1883-1916) Nederlands Gestileerde bloem
Afmetingen32.5 x 32.5 x 4 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 450
Bram van Velde - Abstract composition kopen? Bied vanaf 325!
Bram van Velde (1895-1981) Nederlands Abstract composition
TechniekLitho
Afmetingen35 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
€ 325
Theo de Feyter - Winter kopen? Bied vanaf 95!
Theo de Feyter (1947) Nederlands Winter
TechniekGouache
Afmetingen32 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 95
Theo de Feyter - Herfst kopen? Bied vanaf 95!
Theo de Feyter (1947) Nederlands Herfst
TechniekGouache
Afmetingen32 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 95
Paul Haanschoten - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 75!
Paul Haanschoten (1925-2006) Nederlands Abstracte compositie
Afmetingen30 x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
€ 75
Paul Haanschoten - Vogels kopen? Bied vanaf 75!
Paul Haanschoten (1925-2006) Nederlands Vogels
Afmetingen22 x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
€ 75
Bram van Velde - Abstract composition kopen? Bied vanaf 395!
TechniekLitho
Afmetingen29 x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 395