Lid sinds 2013 / , Nederland
8 aangeboden items / 36 verkochte items
Techniek | Potlood |
Afmetingen | 21 x 21 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 32.5 x 32.5 x 4 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 35 x 56 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Japans Papier |
Techniek | Gouache |
Afmetingen | 32 x 42 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Gouache |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 30 x 22 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Karton |
Afmetingen | 22 x 34 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Karton |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 29 x 21 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |