Johan Dijkstra (1896-1978) Zeilschepen in de haven.
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 69 x 81 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 499