Amsterdam75
  5. Amsterdam75

Amsterdam75

Lid sinds 2011 / rotterdam, Nederland

5 aangeboden items / 97 verkochte items

5 aangeboden items door deze verkoper
Herman Stammeshaus - Compositie1982 kopen? Bied vanaf 120!
Herman Stammeshaus - Compositie1982Schilderij
Geplaatst doorAmsterdam75
Jaartal1982
Afmetingen20 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Wil van Leeuwen - Stilleven Anjers 1938 kopen? Bied vanaf 65!
Wil van Leeuwen - Stilleven Anjers 1938Schilderij
Geplaatst doorAmsterdam75
Jaartal1938
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Aftersale items

Jan Peeters - De Drie Gratiën kopen? Bied vanaf 60!
Jan Peeters - De Drie GratiënTekening / Aquarel
Geplaatst doorAmsterdam75
Jaartal1959
TechniekAquarel
Afmetingen45 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Theo  l' Herminez - Bretagne Tempete au Col kopen? Bied vanaf 150!
Theo l' Herminez - Bretagne Tempete au ColSchilderij
Geplaatst doorAmsterdam75
Afmetingen21 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst