Anton63
  5. Anton63

Anton63

Lid sinds 2017 / De bilt, Nederland

3 aangeboden items / 309 verkochte items

FA. (8 x Favoriet)
3 aangeboden items door deze verkoper
Axel van der Kraan - Zinkend Fort kopen? Bied vanaf 20!
Axel van der Kraan - Zinkend Fort

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorAnton63

Jaartal1991
Afmetingen70 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nic Blans (jr.) - Zonder titel kopen? Bied vanaf 20!
Nic Blans (jr.) - Zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorAnton63

Jaartal1991
Afmetingen101 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Aftersale items

Aftersale
Piet Warffemius - Dasja’s bird kopen? Bied vanaf 20!
Piet Warffemius - Dasja’s bird

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorAnton63

Jaartal1988
TechniekLitho
Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst