Lid sinds 2017 / Amsterdam, Nederland
8 aangeboden items / 9 verkochte items
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 26 x 37 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 23 x 17.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 10 x 6 cm (h x b) |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
Afmetingen | 18 x 18 cm (h x b) |
Afmetingen | 12 x 26 cm (h x b) |
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 130 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Board |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 53 x 56 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |