Ars-gratia-artis
  5. Ars-gratia-artis

Ars-gratia-artis

Lid sinds 2017 / Amsterdam, Nederland

8 aangeboden items / 9 verkochte items

Han Krug - Grote aquarel "RHIJNAUWEN" 23 augustus 1957 kopen? Bied vanaf 20!
Han Krug (1890-1977) Nederlands Grote aquarel "RHIJNAUWEN" 23 augustus 1957
TechniekAquarel
Afmetingen26 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 20
Han Krug - Aquarel "Soestdijk" 25 oktober 1972 kopen? Bied vanaf 20!
Han Krug (1890-1977) Nederlands Aquarel "Soestdijk" 25 oktober 1972
TechniekAquarel
Afmetingen23 x 17.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 20
Floris Meydam - LEERDAM serica's Floris Meydam 1975-1980 + certificaat kopen? Bied vanaf 100!
Floris Meydam (1919-2011) Nederlands LEERDAM serica's Floris Meydam 1975-1980 + certificaat
Afmetingen10 x 6 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 100
Kunstaardewerkfabriek Regina - 8 delig REGINA GOUDA servies Prince1440 Floris Meydam 1961 kopen? Bied vanaf 125!
Kunstaardewerkfabriek Regina (1898) Nederlands 8 delig REGINA GOUDA servies Prince1440 Floris Meydam 1961
Afmetingen18 x 18 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 125
Kunstaardewerkfabriek Regina - Melkkan en bekers Prince1440 Floris Meydam '61 kopen? Bied vanaf 50!
Kunstaardewerkfabriek Regina (1898) Nederlands Melkkan en bekers Prince1440 Floris Meydam '61
Afmetingen18 x 18 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 50
Kunstaardewerkfabriek Regina - Servies Sunny Princess FLORIS MEYDAM 1957 kopen? Bied vanaf 100!
Kunstaardewerkfabriek Regina (1898) Nederlands Servies Sunny Princess FLORIS MEYDAM 1957
Afmetingen12 x 26 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 100
Peter Salentijn - AFRIKAN NIGHTS 1994 kopen? Bied vanaf 250!
Peter Salentijn (1951) Nederlands AFRIKAN NIGHTS 1994
Afmetingen130 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 250
Anton Heyboer - Ets "Drie figuren en kruis" 1978 kopen? Bied vanaf 200!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Ets "Drie figuren en kruis" 1978
TechniekEts
Afmetingen53 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200