Artartifactsamsterdam
  5. Artartifactsamsterdam

Artartifactsamsterdam

Lid sinds 2020 / Amsterdam, Nederland

1 aangeboden items / 10 verkochte items

Alexander Calder - Zeldzame ‘Derrière Le Miroir’ #156 kopen? Bied vanaf 125!
Alexander Calder (1898-1976) Amerikaans Zeldzame ‘Derrière Le Miroir’ #156
TechniekLitho
Afmetingen38 x 56 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 125