Artzaanstad
  5. Artzaanstad

Artzaanstad

Lid sinds 2016 / ZAANDAM, Nederland

3 aangeboden items / 10 verkochte items

Herman van den Boom - Makao kopen? Bied vanaf 50!
Herman van den Boom (1950) Nederlands Belgisch Makao
TechniekGouache
Afmetingen90 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Carel Frederik Bendorp (I) - Kerk te Oost-Zaandam kopen? Bied vanaf 50!
Carel Frederik Bendorp (I) (1736-1814) Nederlands Kerk te Oost-Zaandam
TechniekGravure
Afmetingen34 x 42 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 50
Fenneke van der Elst - Huis met bladeren kopen? Bied vanaf 25!
Fenneke van der Elst (1950) Nederlands Huis met bladeren
TechniekLitho
Afmetingen65 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 25