Lid sinds 2016 / ZAANDAM, Nederland
3 aangeboden items / 10 verkochte items
Techniek | Gouache |
Afmetingen | 90 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Gravure |
Afmetingen | 34 x 42 cm (h x b) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 65 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |