Atelierdepeintre
  5. Atelierdepeintre

Atelierdepeintre

Lid sinds 2013 / Job, Frankrijk

2 aangeboden items / 23 verkochte items

Peter Heij - Face 14 kopen? Bied vanaf 75!
Peter Heij (1960) Nederlands Face 14
Afmetingen24 x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 75
Peter Heij - Calendula (2) kopen? Bied vanaf 72!
Peter Heij (1960) Nederlands Calendula (2)
Afmetingen18 x 18.7 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 72