Lid sinds 2013 / Job, Frankrijk
2 aangeboden items / 23 verkochte items
Afmetingen | 24 x 18 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Op Spieraam |
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 18 x 18.7 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |