Axel
  5. Axel

Axel

Lid sinds 2013 / Den Haag, Nederland

3 aangeboden items / 3 verkochte items

Corneille - " L' amour au Jour le Jour " kopen? Bied vanaf 325!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch " L' amour au Jour le Jour "
Afmetingen57 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 325
Jan Cremer - " Op beschadigde poten lopen " - Collage uit 1989 kopen? Bied vanaf 245!
Jan Cremer (1940) Nederlands " Op beschadigde poten lopen " - Collage uit 1989
TechniekCollage
Afmetingen38 x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 245
Anton Heyboer - " Vier Vrouwen " kopen? Bied vanaf 545!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands " Vier Vrouwen "
Afmetingen84 x 114 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 545