BOERART_COM
  5. BOERART_COM

BOERART_COM

Lid sinds 2018 / SLIEDRECHT, Nederland

1 aangeboden items / 86 verkochte items

FA. (5 x Favoriet)
1 aangeboden items door deze verkoper

Aftersale items

Dirk Landsman - Dick Landsman kerkzicht kopen? Bied vanaf 135!
Dirk Landsman - Dick Landsman kerkzichtSchilderij

Geplaatst doorBOERART_COM

Eindtijd 28-10-2022 om 15:37

Jaartal1953
Afmetingen70 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst