Baline
  5. Baline

Baline

Lid sinds 2020 / Geel, België

3 aangeboden items / 5 verkochte items

Hubert De Vries - Draaimolen op de kermis kopen? Bied vanaf 235!
Hubert De Vries (1899-1979) Belgisch Draaimolen op de kermis
Afmetingen32 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 235
Sophus Levinsen - La Grande Place de Bruxelles kopen? Bied vanaf 250!
Sophus Levinsen (1869-1943) Deens La Grande Place de Bruxelles
Afmetingen27 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
€ 250
Floris Jespers - Afrikaanse vrouw kopen? Bied vanaf 425!
Floris Jespers (1889-1965) Belgisch Afrikaanse vrouw
TechniekHoutskool
Afmetingen43 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 425