BennekomKunst
  5. BennekomKunst

BennekomKunst

Lid sinds 2020 / Bennekom, Nederland

/ 4 verkochte items

Coen Pausma - Frozen waterdroplets kopen? Bied vanaf 35!
Coen Pausma (1966) Nederlands Frozen waterdroplets
TechniekLitho
Afmetingen32.5 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Anna Doedijns - Boerderij kopen? Bied vanaf 20!
Anna Doedijns (1942) Nederlands Boerderij
TechniekEts
Afmetingen24.2 x 26.3 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 20
Frank Rosen - Het kind kopen? Bied vanaf 25!
Frank Rosen (1946) Nederlands Het kind
Afmetingen23.5 x 27.8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25