Bernardenbeppie
  5. Bernardenbeppie

Bernardenbeppie

Lid sinds 2020 / Aarle-Rixtel, Nederland

6 aangeboden items / 277 verkochte items

FA. (8 x Favoriet)
6 aangeboden items door deze verkoper
Philibert Foole - Boerderij in Brabant. kopen? Bied vanaf 125!
Philibert Foole - Boerderij in Brabant.Schilderij
Geplaatst doorBernardenbeppie
Afmetingen75 cm x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Poortenaar - Vijf etsen. kopen? Bied vanaf 50!
Jan Poortenaar - Vijf etsen.Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorBernardenbeppie
TechniekEts
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ivan Remsey - De oude waterput. kopen? Bied vanaf 25!
Ivan Remsey - De oude waterput.Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorBernardenbeppie
TechniekLitho
Afmetingen39 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Visky Janos - Met het driespan op pad. kopen? Bied vanaf 250!
Visky Janos - Met het driespan op pad.Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorBernardenbeppie
TechniekEts
Afmetingen38 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jos van Dijk - Drie etsen Elspeet. kopen? Bied vanaf 25!
Jos van Dijk - Drie etsen Elspeet.Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorBernardenbeppie
TechniekEts
Afmetingen22 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst