Tijmen Moll (1890-1975) Zeegezicht.
Afmetingen | 45 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 150