Bernardenbeppie
  5. Bernardenbeppie

Bernardenbeppie

Lid sinds 2020 / Aarle-Rixtel, Nederland

12 aangeboden items / 316 verkochte items

Tijmen Moll - Zeegezicht. kopen? Bied vanaf 150!
Tijmen Moll (1890-1975) Nederlands Zeegezicht.
Afmetingen45 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Niet of onleesbaar gesigneerd - Stilleven met fruit. kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Stilleven met fruit.
Afmetingen35 x 39 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 26
5 biedingen
Casper Marinus Kouw - Twee bomen. kopen? Bied vanaf 20!
Casper Marinus Kouw (1865-1939) Nederlands Twee bomen.
TechniekHoutskool
Afmetingen55 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 20
Jos Gielen - Twee levens in één gesmolten. kopen? Bied vanaf 100!
Jos Gielen (1952) Nederlands Twee levens in één gesmolten.
TechniekBrons
Afmetingen45 x 8 x 8 cm (h x b x d)
Gewicht2000 g
€ 100
Harrie van Rosmalen - Villa. kopen? Bied vanaf 500!
Harrie van Rosmalen (1923-2001) Nederlands Villa.
Afmetingen60 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 500
Niet of onleesbaar gesigneerd - Voor anker. kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Voor anker.
Afmetingen39 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 10
1 bieding
Niet of onleesbaar gesigneerd - Boszicht. kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Boszicht.
Afmetingen70 x 90 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 10
Niet of onleesbaar gesigneerd - Skyline Havanna kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Skyline Havanna
Afmetingen37 x 97 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 10
1 bieding
Corry Ammerlaan - De sierlijke dans. kopen? Bied vanaf 15!
Corry Ammerlaan (1947) Nederlands De sierlijke dans.
TechniekBrons
Afmetingen24 x 17 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht1050 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 15
Pie Wilhelmus - Gruizenkerkje Sittard kopen? Bied vanaf 100!
Pie Wilhelmus (1926-2003) Nederlands Gruizenkerkje Sittard
Afmetingen30 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 100
Rik van Iersel - Zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Rik van Iersel (1961) Nederlands Zonder titel
TechniekLitho
Afmetingen62 x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 30