BobScholteFineArt
  5. BobScholteFineArt

BobScholteFineArt

Lid sinds 2018 / Haarlem, Nederland

6 aangeboden items / 21 verkochte items

Willem Jan van den Berghe - Zuid-Duits berglandschap met koeien kopen? Bied vanaf 700!
Willem Jan van den Berghe (1823-1901) Nederlands Zuid-Duits berglandschap met koeien
Afmetingen32 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 700
Harmen Meurs - Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 120!
Harmen Meurs (1891-1964) Nederlands Stadsgezicht
TechniekPotlood
Afmetingen22 x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 120
Willem van den Berg - Portret van Mathieu Janssens met zonnebril kopen? Bied vanaf 100!
Willem van den Berg (1886-1970) Nederlands Portret van Mathieu Janssens met zonnebril
TechniekPotlood
Afmetingen17 x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Piet van der Hem - Atalaya's prehistorische rotsgrotten kopen? Bied vanaf 350!
Piet van der Hem (1885-1961) Nederlands Atalaya's prehistorische rotsgrotten
Afmetingen31 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Adri Pieck - Liggende kat kopen? Bied vanaf 190!
Adri Pieck (1894-1982) Nederlands Liggende kat
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen15.5 x 23.5 cm (h x b)
€ 190
Frédéric De Haenen - Illustratie voor "Ma Sœur Zabette" kopen? Bied vanaf 270!
Frédéric De Haenen (1853-1928) Nederlands Frans Illustratie voor "Ma Sœur Zabette"
TechniekAquarel
Afmetingen23 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 270