Lid sinds 2018 / Haarlem, Nederland
6 aangeboden items / 21 verkochte items
Afmetingen | 32 x 41 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Potlood |
Afmetingen | 22 x 26 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Potlood |
Afmetingen | 17 x 15 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 31 x 36 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Pastel/Krijt |
Afmetingen | 15.5 x 23.5 cm (h x b) |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 23 x 32 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |