Maria Geraldine Kortenhorst- Kloppenburg (1888-1984) 1888-1984 Rododendrons in vaas
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 37 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 130