BuisArthouse
  5. BuisArthouse

BuisArthouse

Lid sinds 2014 / Haarlem, Nederland

9 aangeboden items / 19 verkochte items

Maria Geraldine Kortenhorst- Kloppenburg - 1888-1984 Rododendrons in vaas kopen? Bied vanaf 130!
Maria Geraldine Kortenhorst- Kloppenburg (1888-1984) Nederlands 1888-1984 Rododendrons in vaas
TechniekAquarel
Afmetingen37 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 130
Matthieu Wiegman - Fontaines des mers Parijs kopen? Bied vanaf 295!
Matthieu Wiegman (1886-1971) Nederlands Fontaines des mers Parijs
TechniekAquarel
Afmetingen74 x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 295
Charlotte van Pallandt - Studie/ schets vrouw figuur kopen? Bied vanaf 525!
Charlotte van Pallandt (1898-1997) Nederlands Studie/ schets vrouw figuur
TechniekPotlood
Afmetingen52 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 525
Cor Hak - 1917-1981 Leerling Kees Verwey Aquarel Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 100!
Cor Hak (1917-1981) Nederlands 1917-1981 Leerling Kees Verwey Aquarel Bloemstilleven
TechniekAquarel
Afmetingen61 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Bob Buys - Kerkplein Frankrijk kopen? Bied vanaf 100!
Bob Buys (1912-1970) Nederlands Kerkplein Frankrijk
TechniekAquarel
Afmetingen68 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Frederik Teding van Berkhout - Duinen en landzicht Bergen NH kopen? Bied vanaf 75!
Frederik Teding van Berkhout (1883-1965) Nederlands Duinen en landzicht Bergen NH
TechniekAquarel
Afmetingen34 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Dick Osinga - Portret dame kopen? Bied vanaf 50!
Dick Osinga (1913-1997) Nederlands Portret dame
TechniekPotlood
Afmetingen38.5 x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Willem van den Berg - Boer met oogst kopen? Bied vanaf 165!
Willem van den Berg (1886-1970) Nederlands Boer met oogst
TechniekPotlood
Afmetingen46 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 165