Dd47
  5. Dd47

Dd47

Lid sinds 2022 / Tongre notre damme , België

13 aangeboden items / 10 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)
13 aangeboden items door deze verkoper

Aftersale items

Camille Hilaire - Lithographie kopen? Bied vanaf 50!
Camille Hilaire - LithographieGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorDd47
Jaartal1988
TechniekLitho
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Geplaatst doorDd47
Jaartal1988
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Jose Chapelliér - Schilderij kopen? Bied vanaf 650!
Jose Chapelliér - SchilderijSchilderij
Geplaatst doorDd47
Jaartal1995
Afmetingen200 cm x 101 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Felix Labisse - Lithographie kopen? Bied vanaf 60!
Felix Labisse - LithographieGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorDd47
Jaartal1980
TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Geplaatst doorDd47
Jaartal1980
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Geplaatst doorDd47
Jaartal1980
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Geplaatst doorDd47
Jaartal1980
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Pol Mara - Lithographie kopen? Bied vanaf 60!
Pol Mara - LithographieGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorDd47
Jaartal1977
TechniekLitho
Afmetingen55 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Geplaatst doorDd47
Jaartal1977
TechniekLitho
Afmetingen77 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Camille Hilaire - Lithographie kopen? Bied vanaf 60!
Geplaatst doorDd47
Jaartal1988
TechniekLitho
Afmetingen75 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Geplaatst doorDd47
Jaartal1988
TechniekLitho
Afmetingen54 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Guillaume Vogels - Schilderij kopen? Bied vanaf 200!
Guillaume Vogels - SchilderijSchilderij
Geplaatst doorDd47
Jaartal1977
Afmetingen33 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Camille Hilaire - Lithographie kopen? Bied vanaf 40!
Camille Hilaire - LithographieTekening / Aquarel
Geplaatst doorDd47
Jaartal1916
TechniekAquarel
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst