Paul Van De venne (1870-1954) Zeegezicht met ondergaande zon
Afmetingen | 115 x 85 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 350