Lid sinds 2016 / Oosterhout, Nederland
2 aangeboden items / 3 verkochte items
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 36 x 27 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 23 x 27 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |