Lid sinds 2015 / Amsterdam, Nederland
14 aangeboden items / 9 verkochte items
Techniek | Litho |
Afmetingen | 73 x 53 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 72 x 63 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Overig |
Afmetingen | 56.5 x 39.5 cm (h x b) |
Techniek | Offset |
Afmetingen | 35 x 50 cm (h x b) |
Techniek | Overig |
Afmetingen | 32 x 20 cm (h x b) |
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 31 x 41 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 71 x 56 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Offset |
Afmetingen | 81.5 x 35.5 cm (h x b) |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 37.5 x 27.5 cm (h x b) |
Techniek | Offset |
Afmetingen | 100 x 35 cm (h x b) |
Techniek | Gouache |
Afmetingen | 83.5 x 63.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Giclée |
Afmetingen | 51 x 42 cm (h x b) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Hardcover |
Afmetingen | 90 x 64 cm (h x b) |
Techniek | Overig |
Afmetingen | 9 x 14 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |