EVart
  5. EVart

EVart

Lid sinds 2011 / Amsterdam, Nederland

/ 59 verkochte items

J.H. Willemse - Stilleven kopen? Bied vanaf 50!
J.H. Willemse (1910-1971) Nederlands Stilleven
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Ton Haas - Totem vase - the Meccano Company 2000 kopen? Bied vanaf 50!
Ton Haas (1954) Nederlands Totem vase - the Meccano Company 2000
Afmetingen28 x 17 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 50
Han Krug - Wilde planten - Zes houtsneden 1946 kopen? Bied vanaf 50!
Han Krug (1890-1977) Nederlands Wilde planten - Zes houtsneden 1946
Afmetingen24 x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50