Lid sinds 2014 / Beuningen GLD, Nederland
4 aangeboden items / 2 verkochte items
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 89 x 167 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Afmetingen | 92 x 155 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Afmetingen | 146 x 84 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Kunststof |
Afmetingen | 120 x 100 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Op Spieraam |