Echtekunst
  5. Echtekunst

Echtekunst

Lid sinds 2014 / Beuningen GLD, Nederland

4 aangeboden items / 2 verkochte items

Espen Hagen - Pink Bar - groot schilderij kopen? Bied vanaf 399!
Espen Hagen (1964-2008) Nederlands Noors Pink Bar - groot schilderij
Afmetingen89 x 167 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 399
Espen Hagen - Blue Bar - groot schilderij kopen? Bied vanaf 385!
Espen Hagen (1964-2008) Nederlands Noors Blue Bar - groot schilderij
Afmetingen92 x 155 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 385
Espen Hagen - Blue Sky kopen? Bied vanaf 425!
Espen Hagen (1964-2008) Nederlands Noors Blue Sky
Afmetingen146 x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKunststof
€ 425
Espen Hagen - Origineel groot schilderij ‘Afro-Indan’ kopen? Bied vanaf 670!
Espen Hagen (1964-2008) Nederlands Noors Origineel groot schilderij ‘Afro-Indan’
Afmetingen120 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 670