Escaper
  5. Escaper

Escaper

Lid sinds 2019 / Beesel, Nederland

6 aangeboden items / 7 verkochte items

6 aangeboden items door deze verkoper

Aftersale items

Aftersale
Theo Kuijpers - Zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Theo Kuijpers - Zonder titel

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorEscaper

Jaartal1982
TechniekVaria
Afmetingen86 cm x 86 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Aftersale
Leon Mortiaux - "Parkje Maastricht" kopen? Bied vanaf 30!
Leon Mortiaux - "Parkje Maastricht"

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorEscaper

TechniekAquarel
Afmetingen33 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Piet Warffemius - Globus kopen? Bied vanaf 20!
Piet Warffemius - Globus

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorEscaper

Jaartal1992
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Gaston Klein - My Deer kopen? Bied vanaf 20!
Gaston Klein - My Deer

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorEscaper

Jaartal1987
TechniekLitho
Afmetingen58 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Armen Eloyan - Zonder titel kopen? Bied vanaf 100!
Armen Eloyan - Zonder titel

Geplaatst doorEscaper

Jaartal1994
TechniekGouache
Afmetingen33.5 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Sjaak Korsten - Ik was Ik kopen? Bied vanaf 50!
Sjaak Korsten - Ik was Ik

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorEscaper

Jaartal2007
TechniekVaria
Afmetingen25 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd