Etsenshop
  5. Etsenshop

Etsenshop

Lid sinds 2014 / Roelofarendsveen, Nederland

3 aangeboden items / 19 verkochte items

Cornelis Brandenburg - Amsterdam - Zuiderkerk met poortje kopen? Bied vanaf 124!
Cornelis Brandenburg (1884-1954) Nederlands Amsterdam - Zuiderkerk met poortje
TechniekEts
Afmetingen67 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 124
Hendrikus Roodenburg - Doodlopend straatje in Middelburg kopen? Bied vanaf 241!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Doodlopend straatje in Middelburg
TechniekAquarel
Afmetingen69 x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 241
Hendrikus Roodenburg - Haarlemmersluis te Amsterdam kopen? Bied vanaf 60!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Haarlemmersluis te Amsterdam
TechniekEts
Afmetingen44 x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60