Cornelis Brandenburg (1884-1954) Amsterdam - Zuiderkerk met poortje
Techniek | Ets |
Afmetingen | 67 x 52 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 124