Lid sinds 2017 / Den Haag, Nederland
4 aangeboden items / 34 verkochte items
Techniek | Ets |
Afmetingen | 32.5 x 47.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Monotype |
Afmetingen | 80 x 55 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 51.5 x 66.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 80 x 80 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |