Fluxwear
  5. Fluxwear

Fluxwear

Lid sinds 2017 / Den Haag, Nederland

4 aangeboden items / 34 verkochte items

Pieter Holstein - Zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Pieter Holstein (1934) Nederlands Zonder titel
TechniekEts
Afmetingen32.5 x 47.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Adine Engelman - Geometrisch abstracte compositie. Monotype. kopen? Bied vanaf 125!
Adine Engelman (1937) Nederlands Geometrisch abstracte compositie. Monotype.
TechniekMonotype
Afmetingen80 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Pieter Holstein - '' I Perigoloso Sporgesi '' kopen? Bied vanaf 150!
Pieter Holstein (1934) Nederlands '' I Perigoloso Sporgesi ''
TechniekEts
Afmetingen51.5 x 66.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Friedrich Geiler - Abstract Geometrische Compositie kopen? Bied vanaf 75!
Friedrich Geiler (1946) Duits Abstract Geometrische Compositie
Afmetingen80 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75