Fojo
  5. Fojo

Fojo

Lid sinds 2015 / Tiel, Nederland

34 aangeboden items / 152 verkochte items

FA. (8 x Favoriet)
34 aangeboden items door deze verkoper
Jack Godderis - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 65!
Jack Godderis - gesigneerde lithoGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorFojo

TechniekLitho
Afmetingen48 cm x 64.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wout van Heusden - gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 50!
Wout van Heusden - gesigneerde etsGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorFojo

Jaartal1976
TechniekEts
Afmetingen64 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Roeland - gesigneerde zeefdruk kopen? Bied vanaf 95!
Jan Roeland - gesigneerde zeefdrukGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorFojo

Jaartal1996
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nicolaas Wijnberg - gesigneerde litho uit Petit 5&6 kopen? Bied vanaf 55!
Nicolaas Wijnberg - gesigneerde litho uit Petit 5&6Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorFojo

TechniekLitho
Afmetingen32 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Co Westerik - gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 255!
Co Westerik - gesigneerde etsGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorFojo

Jaartal1971
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Robert Terwindt - – gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 75!
Robert Terwindt - – gesigneerde etsGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorFojo

Jaartal1996
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Eugène Brands - gesigneerde litho - face kopen? Bied vanaf 250!
Eugène Brands - gesigneerde litho - faceGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorFojo

Jaartal1968
TechniekLitho
Afmetingen38 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Constant - Happening II –gesigneerde kleuren ets kopen? Bied vanaf 395!
Constant - Happening II –gesigneerde kleuren etsGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorFojo

TechniekEts
Afmetingen56 cm x 38.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Aftersale items

Armando - Flügel – gesigneerde Materie ets kopen? Bied vanaf 865!
Armando - Flügel – gesigneerde Materie etsGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorFojo

Jaartal2016
TechniekCarborundum
Afmetingen50 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Harry van Kuyk - Erografica – 14 gesigneerde reliefdrukken kopen? Bied vanaf 1595!
Harry van Kuyk - Erografica – 14 gesigneerde reliefdrukkenGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorFojo

Jaartal1994
TechniekEts
Afmetingen14 cm x 9 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Harry van Kuyk - Gratie – map met 8 zeefdrukken kopen? Bied vanaf 795!
Harry van Kuyk - Gratie – map met 8 zeefdrukkenGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorFojo

Jaartal2001
Afmetingen36.5 cm x 31.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Harrie Gerritz - zeldzaam – origineel werk met zeefdrukvellen en zeefdruk kopen? Bied vanaf 750!
Harrie Gerritz - zeldzaam – origineel werk met zeefdrukvellen en zeefdrukTekening / Aquarel

Geplaatst doorFojo

Jaartal1970
TechniekCollage
Afmetingen53 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Joop Moesman - gesigneerde litho uit Petit 4 kopen? Bied vanaf 125!
Joop Moesman - gesigneerde litho uit Petit 4Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorFojo

TechniekLitho
Afmetingen23.5 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jean Bilquin - gesigneerd affiche kopen? Bied vanaf 75!
Jean Bilquin - gesigneerd afficheGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorFojo

TechniekLitho
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Alvar Sunol - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 85!
Alvar Sunol - gesigneerde lithoGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorFojo

TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Frans de Haas - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 45!
Frans de Haas - gesigneerde lithoGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorFojo

Jaartal1973
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Fred van der Wal - gesigneerde zeefdruk kopen? Bied vanaf 55!
Fred van der Wal - gesigneerde zeefdrukGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorFojo

Jaartal1980
Afmetingen29.5 cm x 38.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ger Lataster - zeefdruk met gedicht van Bert Schierbeek kopen? Bied vanaf 75!
Ger Lataster - zeefdruk met gedicht van Bert SchierbeekGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorFojo

Jaartal1990
Afmetingen32 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dirkje Kuik - Petit 3 met 2 gesigneerde litho’s kopen? Bied vanaf 105!
Dirkje Kuik - Petit 3 met 2 gesigneerde litho’sGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorFojo

TechniekLitho
Afmetingen32 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Rob van Koningsbruggen - kleurenzeefdruk kopen? Bied vanaf 95!
Rob van Koningsbruggen - kleurenzeefdrukGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorFojo

Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jörg Remé - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 55!
Jörg Remé - gesigneerde lithoGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorFojo

Jaartal1979
TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ru van Rossem - 8 gesigneerde etsen kopen? Bied vanaf 325!
Ru van Rossem - 8 gesigneerde etsenGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorFojo

Jaartal1968
TechniekEts
Afmetingen56 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Reinier Lucassen - gesigneerde zeefdruk kopen? Bied vanaf 150!
Reinier Lucassen - gesigneerde zeefdrukGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorFojo

Jaartal1996
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jef Diederen - gesigneerde houtsnede prent 190 kopen? Bied vanaf 75!
Jef Diederen - gesigneerde houtsnede prent 190Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorFojo

Jaartal1966
Afmetingen63 cm x 79 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Co Westerik - ingelijste gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 250!
Co Westerik - ingelijste gesigneerde etsGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorFojo

Jaartal1965
TechniekEts
Afmetingen40.5 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jon Marten - 10 gesigneerde kleuren litho’s kopen? Bied vanaf 395!
Jon Marten - 10 gesigneerde kleuren litho’sGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorFojo

TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Sierhuis - gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 65!
Jan Sierhuis - gesigneerde etsGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorFojo

Jaartal1996
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Carel Willink - Onnodige getuigen – ingelijste gesigneerde zeefdruk kopen? Bied vanaf 750!
Carel Willink - Onnodige getuigen – ingelijste gesigneerde zeefdrukGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorFojo

Jaartal1983
Afmetingen81 cm x 89 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Theo Mackaay - gesigneerde kleuren zeefdruk kopen? Bied vanaf 100!
Theo Mackaay - gesigneerde kleuren zeefdrukGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorFojo

Jaartal1997
Afmetingen63.5 cm x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Carel Visser - gesigneerde houtsnede kopen? Bied vanaf 175!
Carel Visser - gesigneerde houtsnedeGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorFojo

Jaartal1967
Afmetingen61 cm x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Jaap Hillenius - gesigneerde litho – optimistische reeks 2 kopen? Bied vanaf 65!
Jaap Hillenius - gesigneerde litho – optimistische reeks 2Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorFojo

Jaartal1975
TechniekLitho
Afmetingen56.5 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst