Lid sinds 2017 / Zutphen, Nederland
4 aangeboden items / 0 verkochte items
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 35 x 33.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Karton |
Techniek | Gemengde Druktechniek |
Afmetingen | 36 x 36 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 61 x 59 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 38 x 28 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |