GKB48
  5. GKB48

GKB48

Lid sinds 2017 / Zutphen, Nederland

4 aangeboden items / 0 verkochte items

Paul van Dongen - Ootmoed kopen? Bied vanaf 480!
Paul van Dongen (1958) Nederlands Ootmoed
TechniekAquarel
Afmetingen35 x 33.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
€ 480
Albert in 't Veld - Passen en Meten kopen? Bied vanaf 15!
Albert in 't Veld (1942) Nederlands Passen en Meten
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen36 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 15
Ko Oosterkerk - “Negen lijnen in grijs fond” kopen? Bied vanaf 450!
Ko Oosterkerk (1928-2012) Nederlands “Negen lijnen in grijs fond”
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen61 x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 450
Marc Chagall - Derrière le Mirour kopen? Bied vanaf 50!
Marc Chagall (1887-1985) Russisch Frans Derrière le Mirour
TechniekLitho
Afmetingen38 x 28 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 50