Galerie Zien
  5. Galerie Zien

Galerie Zien

Lid sinds 2011 / Gorinchem, Nederland

45 aangeboden items / 836 verkochte items

FA. (50 x Favoriet)
45 aangeboden items door deze verkoper
Ger Lataster - Abstract bronzen vogel - 1995 - oplage 25. kopen? Bied vanaf 495!
Ger Lataster - Abstract bronzen vogel - 1995 - oplage 25.

Beeld / Object

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1995
TechniekBrons
Afmetingen15 cm x 8.5 cm x 6.5 cm (h x b x d)
Gewicht830 g
GesigneerdHandgesigneerd
Jan Cremer - ‘Hartentulpen’ - grote zeefdruk - 2001 - oplage XV kopen? Bied vanaf 245!
Jan Cremer - ‘Hartentulpen’ - grote zeefdruk - 2001 - oplage XV

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal2001
Afmetingen76 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Leon Adriaans - kleuren ets ‘zonder titel’ -1985 kopen? Bied vanaf 150!
Leon Adriaans - kleuren ets ‘zonder titel’ -1985

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1985
TechniekEts
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - houtdruk 'Gespiegeld ’ - 2002 - oplage EA 20 kopen? Bied vanaf 385!
Klaas Gubbels - houtdruk 'Gespiegeld ’ - 2002 - oplage EA 20

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal2002
Afmetingen30 cm x 36.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - ets met aquarel ingekleurd - ‘Stilleven met peer’’ kopen? Bied vanaf 245!
Klaas Gubbels - ets met aquarel ingekleurd - ‘Stilleven met peer’’

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal2000
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen24.5 cm x 19.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - litho - 1975 - oplage 100 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille - litho - 1975 - oplage 100

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1975
TechniekLitho
Afmetingen23 cm x 29.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Pierre Alechinsky - Astres et Desastres - 1970 kopen? Bied vanaf 75!
Pierre Alechinsky - Astres et Desastres - 1970

Affiches

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1970
TechniekLitho
Afmetingen65 cm x 46 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Fon Klement - doek ‘Atmosphere’ - 1992 kopen? Bied vanaf 375!
Fon Klement - doek ‘Atmosphere’ - 1992

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1992
Afmetingen34 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Klaas Gubbels - houtdruk 'Bruine kan ’ - 2006 - oplage 23 kopen? Bied vanaf 350!
Klaas Gubbels - houtdruk 'Bruine kan ’ - 2006 - oplage 23

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal2006
Afmetingen34.5 cm x 42.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - houtdruk 'Zijwaarts ’ - 2022 kopen? Bied vanaf 385!
Klaas Gubbels - houtdruk 'Zijwaarts ’ - 2022

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal2022
Afmetingen50 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Shinkichi Tajiri - zeldzame knoop ‘KOAN II’ - gesigneerde computerprint - incl. originele bewaarmap kopen? Bied vanaf 150!
Shinkichi Tajiri - zeldzame knoop ‘KOAN II’ - gesigneerde computerprint - incl. originele bewaarmap

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1993
TechniekComputerprint
Afmetingen29.5 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ger Lataster - abstracte litho - 1988 - oplage 100 ex kopen? Bied vanaf 85!
Ger Lataster - abstracte litho - 1988 - oplage 100 ex

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1988
TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ger Lataster - kleurrijke litho ‘zonder titel’ - 1988 kopen? Bied vanaf 85!
Ger Lataster - kleurrijke litho ‘zonder titel’ - 1988

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1988
TechniekLitho
Afmetingen79 cm x 56.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
John van 't Slot - en Arie van Geest - Prooi’ - 1982 kopen? Bied vanaf 195!
John van 't Slot - en Arie van Geest - Prooi’ - 1982

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1982
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen35 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Cremer - zeefdruk ‘Landschap’ - 1989 - ingelijst kopen? Bied vanaf 225!
Jan Cremer - zeefdruk ‘Landschap’ - 1989 - ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1989
Afmetingen74.5 cm x 96.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Klaas Gubbels - houtdruk 'Hongaars kwartet ’ - 2006 - oplage EA kopen? Bied vanaf 350!
Klaas Gubbels - houtdruk 'Hongaars kwartet ’ - 2006 - oplage EA

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal2006
Afmetingen32 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Shinkichi Tajiri - zeldzame knoop ‘KOAN I’ - gesigneerde computerprint - incl. originele bewaarmap kopen? Bied vanaf 150!
Shinkichi Tajiri - zeldzame knoop ‘KOAN I’ - gesigneerde computerprint - incl. originele bewaarmap

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

TechniekComputerprint
Afmetingen42 cm x 29.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
JCJ VANDERHEYDEN - monotype - preegdruk - uniek werk. kopen? Bied vanaf 350!
JCJ VANDERHEYDEN - monotype - preegdruk - uniek werk.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

TechniekMonotype
Afmetingen45 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Jan Schoonhoven Jr. - reliëf - ‘zonder titel’ - 2020 kopen? Bied vanaf 950!
Jan Schoonhoven Jr. - reliëf - ‘zonder titel’ - 2020

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal2020
Afmetingen30 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam

Aftersale items

Aftersale
Ger Lataster - grote litho - De schilder’ - 1988 kopen? Bied vanaf 95!
Ger Lataster - grote litho - De schilder’ - 1988

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1988
TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 56.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Harrie Gerritz - ‘Toren in de nacht’ - zeefdruk - 1996 kopen? Bied vanaf 85!
Harrie Gerritz - ‘Toren in de nacht’ - zeefdruk - 1996

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1996
Afmetingen67.5 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Gerriet Postma - zonder titel - olieverf op papier - ingelijst kopen? Bied vanaf 295!
Gerriet Postma - zonder titel - olieverf op papier - ingelijst

Geplaatst doorGalerie Zien

Afmetingen43 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Frank van Hemert - zeefdruk - zonder titel- 1994 kopen? Bied vanaf 75!
Frank van Hemert - zeefdruk - zonder titel- 1994

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1994
Afmetingen30 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Klaas Gubbels - ets met aquarel ingekleurd - ‘Absint’ - 2004 kopen? Bied vanaf 245!
Klaas Gubbels - ets met aquarel ingekleurd - ‘Absint’ - 2004

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal2004
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen27 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jan Schoonhoven - minimalistische zeefdruk - 1987 - oplage B/Z kopen? Bied vanaf 320!
Jan Schoonhoven - minimalistische zeefdruk - 1987 - oplage B/Z

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1987
Afmetingen50 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1987
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
JCJ VANDERHEYDEN - fraaie c-print - 2007 - oplage 42 ex. kopen? Bied vanaf 595!
JCJ VANDERHEYDEN - fraaie c-print - 2007 - oplage 42 ex.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal2007
Afmetingen55 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jan Montyn - 1972 - Hommage pour le DCA du Vietnam du Nord - 1972 kopen? Bied vanaf 120!
Jan Montyn - 1972 - Hommage pour le DCA du Vietnam du Nord - 1972

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1972
TechniekEts
Afmetingen49.5 cm x 64.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal2020
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Aftersale
Michel Seuphor - zeefdruk uit 64 Hexagrammes du Yi-King - 1986 kopen? Bied vanaf 75!
Michel Seuphor - zeefdruk uit 64 Hexagrammes du Yi-King - 1986

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1986
Afmetingen75 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1986
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1986
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Reinier Lucassen - ets ‘KRITIK’ - 2004 - oplage 30 kopen? Bied vanaf 95!
Reinier Lucassen - ets ‘KRITIK’ - 2004 - oplage 30

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal2004
TechniekEts
Afmetingen24 cm x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Benjamin Vautier - ‘Kunst’ - gesigneerd zeefdruk - oplage 100 ex. kopen? Bied vanaf 350!
Benjamin Vautier - ‘Kunst’ - gesigneerd zeefdruk - oplage 100 ex.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale

Affiches

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1970
TechniekLitho
Aftersale

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

TechniekComputerprint
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Ger Lataster - grote kleurenets uit 1981 - oplage 30 ex. kopen? Bied vanaf 95!
Ger Lataster - grote kleurenets uit 1981 - oplage 30 ex.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1981
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Ger Lataster - grote kleurenets uit 1976 - oplage 40 ex. kopen? Bied vanaf 85!
Ger Lataster - grote kleurenets uit 1976 - oplage 40 ex.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1976
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jan van Munster - pyrografie op papier - IK - 2001 kopen? Bied vanaf 175!
Jan van Munster - pyrografie op papier - IK - 2001

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal2001
Afmetingen30.5 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Rik van Iersel - expressionistische zeefdruk - 1998 kopen? Bied vanaf 50!
Rik van Iersel - expressionistische zeefdruk - 1998

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1998
Afmetingen63.5 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1993
TechniekComputerprint
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Rik van Iersel - origineel werk op papier - 1983 kopen? Bied vanaf 125!
Rik van Iersel - origineel werk op papier - 1983

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1983
TechniekGouache
Afmetingen48 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jan Schoonhoven - litho ‘ Compositie V’ – 1984 - ingelijst kopen? Bied vanaf 725!
Jan Schoonhoven - litho ‘ Compositie V’ – 1984 - ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1984
TechniekLitho
Afmetingen67 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Peer Veneman - zeer grote ets ‘zonder titel’ - 1995 kopen? Bied vanaf 185!
Peer Veneman - zeer grote ets ‘zonder titel’ - 1995

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1995
TechniekEts
Afmetingen160 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Corneille - litho ‘Le Divan Bleu’ - 1979 kopen? Bied vanaf 285!
Corneille - litho ‘Le Divan Bleu’ - 1979

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1979
TechniekLitho
Afmetingen49.5 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst