Lid sinds 2011 / Gorinchem, Nederland
/ 344 verkochte items
Techniek | Litho |
Afmetingen | 54 x 76 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 50 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 39 x 28 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 55 x 71 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 46 x 76 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 66 x 51 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Afmetingen | 73 x 55 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 109 x 89 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Koper (Metaal) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Houtskool |
Afmetingen | 30 x 21 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 55.5 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Computerprint |
Afmetingen | 42 x 29.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Computerprint |
Afmetingen | 29.5 x 42 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 49.5 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 50 x 32 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 57 x 63 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 53 x 43 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 85 x 100 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 32 x 42 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |