GalerieERZ
  5. GalerieERZ

GalerieERZ

Lid sinds 2011 / Schneeberg Erzgebirge, Duitsland

8 aangeboden items / 6 verkochte items

Willy Becker-Kassel - Bäume am See / Heidelandschaft, signiert & gerahmt kopen? Bied vanaf 200!
Willy Becker-Kassel (1870) Duits Bomen aan het meer/heidelandschap, gesigneerd en ingelijst
Afmetingen40 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Fred Arendt - 1973 - nächtlicher Heimgang mit Hund - original Gemälde kopen? Bied vanaf 600!
Fred Arendt (1928-2014) Duits 1973 - 's avonds naar huis gaan met een hond - origineel schilderij
Afmetingen90 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 600
Bruno Goldschmitt - orig. Radierung / Karikatur - "des Vetters Eckfenster" kopen? Bied vanaf 95!
Bruno Goldschmitt (1881-1964) orig. Radierung / Karikatur - "des Vetters Eckfenster"
TechniekEts
Afmetingen21 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 95
Alexander Wecker-Bergheim - Schneeschmelze - Schnee, Berge, Winter / orig. Gemälde, signiert kopen? Bied vanaf 300!
Alexander Wecker-Bergheim (1914-2001) Duits Schneeschmelze - Schnee, Berge, Winter / orig. Gemälde, signiert
Afmetingen70 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
€ 300
Willy Becker-Kassel - Birken am Teich / Heidelandschaft, signiert & gerahmt kopen? Bied vanaf 200!
Willy Becker-Kassel (1870) Duits Berkenbomen bij het vijver-/heidelandschap, gesigneerd en ingelijst
Afmetingen40 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Alexander Wecker-Bergheim - Prof. - München / Sommer am See / orig. Gemälde - signiert kopen? Bied vanaf 300!
Alexander Wecker-Bergheim (1914-2001) Duits Prof. - München / Sommer am See / orig. Gemälde - signiert
Afmetingen70 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
€ 300
Willy Becker-Kassel - Gewitterstimmung am See / Heidelandschaft, signiert & gerahmt kopen? Bied vanaf 200!
Willy Becker-Kassel (1870) Duits Onweerssfeer aan het meer/heidelandschap, gesigneerd en ingelijst
Afmetingen40 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Alexander Wecker-Bergheim - "Tänzerinnen" - original Gemälde, signiert, aus Nachlass des Künstlers kopen? Bied vanaf 250!
Alexander Wecker-Bergheim (1914-2001) Duits "Tänzerinnen" - original Gemälde, signiert, aus Nachlass des Künstlers
Afmetingen60 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
€ 250