Lid sinds 2011 / Schneeberg Erzgebirge, Duitsland
8 aangeboden items / 6 verkochte items
Afmetingen | 40 x 56 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 90 x 83 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 21 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 70 x 80 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Board |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Board |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 60 x 80 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Board |