Lid sinds 2011 / Hengelo, Nederland
/ 154 verkochte items
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 60 x 140 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Op Spieraam |
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 70 x 140 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Op Spieraam |
Techniek | Acryl |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Op Spieraam |
Techniek | Acryl |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Op Spieraam |
Techniek | Acryl |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Op Spieraam |
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 100 x 120 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Op Spieraam |
Techniek | Acryl |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Op Spieraam |
Techniek | Acryl |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Op Spieraam |
Techniek | Acryl |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Op Spieraam |
Techniek | Acryl |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Op Spieraam |