Gerlachus
  5. Gerlachus

Gerlachus

Lid sinds 2021 / Zuidlaren Nederland, Nederland

/ 6 verkochte items

Theodoor Schaepkens - Romantisch landschap kopen? Bied vanaf 215!
Theodoor Schaepkens (1810-1883) Nederlands Romantisch landschap
Afmetingen43 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 215
De Ruys-Tydeman - hondenportret kopen? Bied vanaf 225!
De Ruys-Tydeman (1889-1967) Nederlands hondenportret
TechniekGouache
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 225