Carl-Harry Stalhane (1920-1990) Rorstrand Sweden: steengoed schaaltje in schelpvorm
Afmetingen | 4 x 16 x 20 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
€ 225
Lid sinds 2016 / Doorn, Nederland
16 aangeboden items / 47 verkochte items
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 10 x 28 x 12 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Ongemerkt |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 38 x 46 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Hardcover |
Afmetingen | 26 x 18 cm (h x b) |
Techniek | Hardcover |
Afmetingen | 26 x 17 cm (h x b) |
Afmetingen | 50 x 50 x 38 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
Techniek | Keramiek |
Afmetingen | 24 x 24 x 2 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Keramiek |
Afmetingen | 7 x 6 x 16 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Overig |
Afmetingen | 16 x 14 x 8 cm (h x b x d) |
Gewicht | 1530 g |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Afmetingen | 20 x 12 x 12 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Ongemerkt |
Afmetingen | 19 x 13 x 5 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Ongemerkt |
Techniek | Brons |
Afmetingen | 3 x 45 x 20 cm (h x b x d) |
Gewicht | 8500 g |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 27 x 16 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Brons |
Afmetingen | 15 x 3 x 3 cm (h x b x d) |
Afmetingen | 28 x 10 x 8 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Ongemerkt |
Afmetingen | 16 x 14 x 14 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Ongemerkt |