Grafics
  5. Grafics

Grafics

Lid sinds 2013 / Markelo, Nederland

2 aangeboden items / 93 verkochte items

FA. (10 x Favoriet)
2 aangeboden items door deze verkoper

Aftersale items

Aftersale
Armando - wolken- Giclée -2017 - oplage 30 stuks kopen? Bied vanaf 250!
Armando - wolken- Giclée -2017 - oplage 30 stuks

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGrafics

Eindtijd19-02-2022 om 22:45

Jaartal2016
TechniekGiclée
Afmetingen61 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Cornelius Pearson - Romantisch Landschap - aquarel - handgesigneerd - 1855 - mooi gelijst kopen? Bied vanaf 175!
Cornelius Pearson - Romantisch Landschap - aquarel - handgesigneerd - 1855 - mooi gelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorGrafics

Eindtijd20-02-2022 om 20:10

Jaartal1855
TechniekAquarel
Afmetingen50 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst