GreatGuitars
  5. GreatGuitars

GreatGuitars

Lid sinds 2014 / Oosterhout, Nederland

4 aangeboden items / 38 verkochte items

Georges Louis Charles Busson - "Vertrek vanuit de Stadspoort' kopen? Bied vanaf 1500!
Georges Louis Charles Busson (1859-1933) "Vertrek vanuit de Stadspoort'
TechniekAquarel
Afmetingen59 x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.500
Serge Vergez - "Italian woman from Venice" kopen? Bied vanaf 60!
Serge Vergez (1933) Frans "Italian woman from Venice"
TechniekLitho
Afmetingen89 x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Frits Jansen - "Compositie met Peer en Lakstempel" kopen? Bied vanaf 200!
Frits Jansen (1948) "Compositie met Peer en Lakstempel"
Afmetingen57 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
€ 200
Marcel Plancke van der - "Metalen Spiralen" kopen? Bied vanaf 150!
Marcel Plancke van der (1943) Belgisch "Metalen Spiralen"
Afmetingen90 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150