HJB05
  5. HJB05

HJB05

Lid sinds 2014 / Zutphen, Nederland

4 aangeboden items / 12 verkochte items

Co Westerik - Volkszeebad 1956 kopen? Bied vanaf 265!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Volkszeebad 1956
TechniekLitho
Afmetingen72.5 x 57.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 265
1 bieding
Willem Minderman - Delft Vrouwenrecht eigen druk kopen? Bied vanaf 40!
Willem Minderman (1910-1985) Nederlands Delft Vrouwenrecht eigen druk
TechniekEts
Afmetingen15 x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 40
Willem Minderman - Delft Hofje van Pauw eigen druk kopen? Bied vanaf 40!
Willem Minderman (1910-1985) Nederlands Delft Hofje van Pauw eigen druk
TechniekEts
Afmetingen15 x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Ronald Tolman - Metamorfose Twee-luik 1982 nr. 2/9 kopen? Bied vanaf 100!
Ronald Tolman (1948) Nederlands Metamorfose Twee-luik 1982 nr. 2/9
TechniekEts
Afmetingen53 x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100