Hans195167
  5. Hans195167

Hans195167

Lid sinds 2019 / Vianen, Nederland

2 aangeboden items / 7 verkochte items

Jo van Dijk - Kunstzaal De Mangelgang kopen? Bied vanaf 75!
Jo van Dijk (1931-2000) Nederlands Kunstzaal De Mangelgang
TechniekAquarel
Afmetingen61 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Jeroen Hermkens - Monaco kopen? Bied vanaf 50!
Jeroen Hermkens (1960) Nederlands Monaco
TechniekLitho
Afmetingen32.2 x 45.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50