Hans1958
  5. Hans1958

Hans1958

Lid sinds 2013 / Amstelveen, Nederland

2 aangeboden items / 29 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)
2 aangeboden items door deze verkoper
Marie-Jose Robben - Overveen 2 kopen? Bied vanaf 125!
Marie-Jose Robben - Overveen 2

Geplaatst doorHans1958

Eindtijd21-08-2022 om 21:38

Jaartal1993
TechniekGouache
Afmetingen65.5 cm x 59.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Paul Werner - Engelsman Duin - Ameland kopen? Bied vanaf 175!
Paul Werner - Engelsman Duin - Ameland

Geplaatst doorHans1958

Eindtijd21-08-2022 om 21:40

Jaartal1989
TechniekGouache
Afmetingen60 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst