Harlem2013
  5. Harlem2013

Harlem2013

Lid sinds 2014 / Haarlem, Nederland

3 aangeboden items / 94 verkochte items

FA. (4 x Favoriet)
3 aangeboden items door deze verkoper

Aftersale items

Ernst Vijlbrief - 5 etsen - 3x handgesigneerd kopen? Bied vanaf 75!
Ernst Vijlbrief - 5 etsen - 3x handgesigneerdGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorHarlem2013
Jaartal1963
TechniekEts
Afmetingen16 cm x 21.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kees Okx - Het ei rolt naar de einder - portfolio met 4 handgesigneerde aquatinten kopen? Bied vanaf 110!
Kees Okx - Het ei rolt naar de einder - portfolio met 4 handgesigneerde aquatintenGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorHarlem2013
Jaartal1967
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen39.5 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lodewijk Schelfhout - Zeilscheepje onder brug - 1921 kopen? Bied vanaf 85!
Lodewijk Schelfhout - Zeilscheepje onder brug - 1921Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorHarlem2013
Jaartal1921
TechniekEts
Afmetingen5.5 cm x 10.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout