Henk17
  5. Henk17

Henk17

Lid sinds 2020 / Etten Leur, Nederland

3 aangeboden items / 22 verkochte items

Bob Lokhorst - Etables kopen? Bied vanaf 100!
Bob Lokhorst (1900-1972) Nederlands Etables
TechniekAquarel
Afmetingen22 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Gea Karhof - “Song Of The Universe”, nu expositie Museum Edam. kopen? Bied vanaf 70!
Gea Karhof (1945) Nederlands “Song Of The Universe”, nu expositie Museum Edam.
TechniekEts
Afmetingen68 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 70
Jean-Pierre Bertaux-Marais - “Terras” kopen? Bied vanaf 75!
Jean-Pierre Bertaux-Marais (1936) Frans “Terras”
TechniekLitho
Afmetingen87 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75