Henkiepenkie
  5. Henkiepenkie

Henkiepenkie

Lid sinds 2019 / Papendrecht, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Wim Bos - Rotterdams havengezicht kopen? Bied vanaf 100!
Wim Bos (1906-1974) Nederlands Rotterdams havengezicht
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100