Jan Bevort (1917-1996) Doorkijkje mediterranee
Afmetingen | 38 x 48 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 80