Hofkunst
  5. Hofkunst

Hofkunst

Lid sinds 2015 / Wapenveld, Nederland

/ 4 verkochte items

Anthony Krikhaar - Expressionistische Gouache Exmoor Somerset Landschap kopen? Bied vanaf 40!
Anthony Krikhaar (1939) Nederlands Expressionistische Gouache Exmoor Somerset Landschap
TechniekAquarel
Afmetingen42 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Hein van der Meij - Olifanten kopen? Bied vanaf 1!
Hein van der Meij (1940) Nederlands Olifanten
Afmetingen40 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1
Hein van der Meij - Italie 2 kopen? Bied vanaf 55!
Hein van der Meij (1940) Nederlands Italie 2
Afmetingen40 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Fré Drost - Zeevissers kopen? Bied vanaf 65!
Fré Drost (1907-1987) Nederlands Zeevissers
Afmetingen33.5 x 43.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
€ 65
Fré Drost - Scheveningen strand kopen? Bied vanaf 75!
Fré Drost (1907-1987) Nederlands Scheveningen strand
TechniekAquarel
Afmetingen41 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
€ 75
Fré Drost - Kunstveiling kopen? Bied vanaf 2!
Fré Drost (1907-1987) Nederlands Kunstveiling
TechniekAquarel
Afmetingen34.5 x 44.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 20
6 biedingen
Fré Drost - Italiaans dorpsgezicht kopen? Bied vanaf 25!
Fré Drost (1907-1987) Nederlands Italiaans dorpsgezicht
TechniekAquarel
Afmetingen33 x 43 cm (h x b)
DragerKarton
IngelijstIngelijst
€ 25
Fré Drost - schilderles kopen? Bied vanaf 1!
Fré Drost (1907-1987) Nederlands schilderles
TechniekAquarel
Afmetingen31 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1